Zainspiruj się: trzy sztuczki dotyczące wystroju wnętrz z Topową lampą wiszącą Muuto

15 maja 2023
Zainspiruj się: trzy sztuczki dotyczące wystroju wnętrz z Topową lampą wiszącą Muuto
Kiedy Swiss Big-Game i Muuto połączyły siły, aby stworzyć Top Pendant, misją było stworzenie lampy, która jest uniwersalna. Lampę, która może rozwiązać wszystkie zadania i która może podnieść wszystkie rodzaje wystroju wnętrz. Kultowy kształt, odcienie, w jakich jest dostępna i wspaniałe światło sprawiają, że Top to lampa, dla której każdy znajdzie miejsce - ale jak dokładnie jej używać? Poniżej przedstawiamy trzy propozycje, które zainspirują i poinformują:

1. Klasyczne oświetlenie nad wyspą kuchenną

.
Metaliczne lampy i malowany klosz oznaczają, że możesz dodać pop koloru do skądinąd monotonnego wystroju - ale jednocześnie stonowane kolory oznaczają, że te lampy nigdy nie wyjdą z mody.

Dwie, trzy lub więcej górnych lamp wiszących nad wyspą kuchenną to praktyczne i estetyczne oświetlenie, które oświetli każdą czynność wykonywaną przy wyspie kuchennej - czy to przygotowywanie posiłków, spotkanie towarzyskie z rodziną czy śniadanie w kawiarni. Jeśli wybierzesz dwie lub więcej identycznych lamp wiszących, możesz osiągnąć atmosferę kawiarni lub baru, której w przeciwnym razie doświadczyłbyś tylko w modnych miastach, takich jak Berlin lub Londyn.

2. Sztuka klastrowa w salonie

.
Wiele różnych rozmiarów i kolorów, w jakich dostępna jest lampa wisząca Top, istnieje nie tylko po to, aby można było znaleźć dokładnie tę, która pasuje do Twojego domu - absolutnie dozwolone jest łączenie różnych wariantów.

W ciemnym kącie 3-4 lampy wiszące Top zawieszone na różnych wysokościach mogą zdziałać cuda - ale w nudnym wnętrzu mogą być cudem. Połącz oba rozmiary i kolory, aby uzyskać dynamizm i barwność, z których słynie Muuto. Lampy są w kolorach Muuto, więc możesz być pewien, że wszystkie pięknie się ze sobą komponują!

3. Oświetlenie stołu w jadalni lub salonie


Niezależnie od tego, jaki rodzaj stołu w jadalni lub salonie chcesz oświetlić, znajdzie się tu lampa wisząca Top.

Szeroka gama kolorów gwarantuje, że zawsze znajdziesz taką, która będzie pasować do Twojego wystroju - a różnorodność kształtów oznacza, że zawsze znajdziesz lampę wiszącą Top pasującą do Twojego rozmiaru. Jeśli masz duży, okrągły stół, polecamy wybrać niską, ale szeroką lampę Top, która pięknie rozprowadza światło - a jeśli masz podłużny stół, możesz połączyć kilka mniejszych! Możliwości są nieograniczone.

Jeśli jesteś ciekawy, możesz poznać całą naszą ofertę lamp wiszących Top poniżej:

Zobacz wszystkie lampy wiszące Top od Muuto tutaj!