Lampy z Papieru Ryżowego

Inspirowana Japonią lampa z papieru ryżowego jest obecnie postrzegana jako jeden z największych trendów w wystroju wnętrz. Wielu z nas zna już przytulną okrągłą lampę o delikatnym i przyjemnym świetle z pokoju dziecięcego lub sypialni. W dzisiejszych czasach są różne reinterpretacje lampy, więc istnieją wersje funkcjonalne, nowoczesne i dekoracyjne. Umieść jedną dużą lub kilka małych lampek z papieru ryżowego nad sofą, aby zapewnić dobre pokrycie, a delikatne światło będzie tworzyło fantastyczny efekt w pomieszczeniu. Prosta lampa zapewnia spokój i równowagę w wystroju, ponieważ łączy sufit i podłogę w kompletną całość.
Akari 10A Lampa Podłogowa - Vitra
RRP PLN 4 514,00
Na stanie teraz
Rica Abażur White - House Doctor
RRP PLN 259,00
Na stanie teraz
Bidar S Abażur White - House Doctor
RRP PLN 125,00
Na stanie teraz
Maja 60 Gwiazda Gold - Watt & Veke
RRP PLN 315,00
Na stanie teraz
Akari 75D Lampa Wisząca - Vitra
RRP PLN 5 644,00
Na stanie teraz
Akari UF4-L10 Lampa Podłogowa - Vitra
RRP PLN 11 528,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 390 produktów
Dołącz do trendu z lampą wiszącą lub stołową Formakamiod &tradition. Cienki papier ryżowy jest tutaj połączony z czarnymi pierścieniami z dębu bejcowanego na czarno, co podkreśla innowacyjny kształt lampy i nadaje jej skandynawski wygląd. Oświetlenie z łatwością wpasowuje się w nowoczesne otoczenie, podobnie jak modele od Ingo Maurera z japońskiego papieru, których kształt inspirowany jest tradycyjnym abażurem. Niezwykły projekt, który łączy rozproszony blask lampy z tego materiału z niepowtarzalnym wzornictwem. Jeśli najbardziej interesuje Cię tradycyjna lampa z papieru ryżowego w jej znajomej formie, w naszej ofercie znajdziesz Rise Paper od HAY.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.