Romeo Moon

Philippe Starck jest mistrzem niektórych dzikich kreacji, ale od czasu do czasu tworzy coś, co wznosi się lata świetlne ponad tłum przeciętnych projektów. Seria Romeo Moon dla Flos jest jedną z nich. Jest ponadczasowo zdefiniowany w solidnej konstrukcji.

Z charakterystycznym europejskim duchem, Romeo Moon jest częścią bardziej romantycznych kreacji Starcka. Lampa ma prosty, przezroczysty szklany klosz, a seria może być używana zarówno w domu, ale widzieliśmy je również w restauracjach, hotelach, biurach i wielu innych ekscytujących projektach.

Formowany klosz z plisowanego szkła z opalizowanym, piaskowanym kloszem wewnętrznym zapewnia piękne rozproszone światło, które nie oślepia i promieniuje do pomieszczenia.

Wybierz pomiędzy dwoma rozmiarami lamp wiszących oraz lampą stołową i podłogową. Ponadto dostępna jest również seria Romeo Babe ze szkła, która wraz z lampami sufitowymi, kinkietami i lampami wiszącymi zwiększa elastyczność Romeo Moon.
Romeo Moon S1 Lampa Wisząca - Flos
RRP PLN 2 955,00
Na stanie teraz
Romeo Moon S2 Lampa Wisząca - Flos
RRP PLN 3 442,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Romeo Moon Lampa Podłogowa - Flos
RRP PLN 7 277,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Pokaż 5 z 5 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.