UMAGE Lampy

UMAGE to duński design dobrej jakości. Stworzyli oni kilka naprawdę świetnych produktów, które szybko stały się bardzo cenione. Wielką popularność zyskała między innymi ozdobna lampa z piór EOS oraz stylowa Asteria. Firma Umage została założona w 2008 roku z chęci stworzenia zrównoważonej koncepcji o wysokiej jakości wzornictwie i funkcjonalności. Od początku marka była naprawdę silna na duńskim rynku, a obecnie jest sprzedawana w około 1500 sklepach w ponad 50 krajach na całym świecie.

Gdy zamawiasz lampę w UMAGE nie wygląda ona na tani projekt – wręcz przeciwnie. Wszystkie produkty są zapakowane w ładne pudełka i cudowne torebki, dzięki czemu wyglądają na towar wysokiej jakości i o urokliwym designie.
Lora Medium Abażur Biały - Umage
RRP PLN 335,00
Na stanie teraz
Eos Esther Medium Abażur Jasnobrązowy - Umage
RRP PLN 1 145,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Hazel Lampa Wisząca Medium White - Umage
RRP PLN 1 565,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Cassini Medium Lampa Wisząca White - Umage
RRP PLN 1 745,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Hazel Mini Lampa Wisząca White - Umage
RRP PLN 1 025,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Eos Abażur White - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Eos Esther Large Abażur Light Grey - Umage
RRP PLN 1 625,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Eos Lampa Wisząca White - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Carmina Mini Abażur Azure - Umage
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Eos Medium Abażur Red - Umage
RRP PLN 725,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Eos Abażur Light Brown - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Pokaż 36 z 336 produktów

Vita Copenhagen staje się UMAGE

Duńska firma stojąca za znanymi projektami lamp, takimi jak Eos i Silvia, w drugiej połowie 2018 roku zmieniła nazwę z Vita Copenhagen na UMAGE. Nazwa, którą firma wybrała w oparciu o wyznawane wartości i podejście do projektowania. Bo czymże jest projektowanie bez prawdziwego wysiłku w tym procesie? W każdym razie rzadko udaje się w takich przypadkach uzyskać przemyślane połączenie formy i funkcji. Na szczęście firma dokłada znacznych starań, aby zapewnić idealną harmonię, a rezultat jest również całkowicie fantastyczny. Wiele lamp tej marki charakteryzuje się bezkompromisowym podejściem do procesu projektowego, doborem materiałów, a także skandynawskim pochodzeniem projektowym. Ponieważ ten styl jest nordycki z prostymi kształtami i lekką, naturalną ekspresją. Ale styl został również zakręcony i dlatego można znaleźć ostrzejsze kontrastujące kolory i ciężkie mosiężne detale. Doświadcz tego wszystkiego w UMAGE.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.