Oprawka z Gniazdem Black - HAY
Znowu w magazynie 28-06-2024
Gęsia Szyja Czarna - GN
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Cannonball Cluster 2 Sockets Czarne - Umage
RRP PLN 324,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Cannonball Cluster 3 Sockets Białe - Umage
RRP PLN 454,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 28 z 28 produktów

Znajdź zawieszenie do lampy

Jeśli chodzi o umieszczanie nowych lamp, masz wiele różnych opcji, z których wszystkie zależą od Twoich konkretnych potrzeb. Na przykład, jeśli chcesz zawiesić lampy wiszące dalej od puszki(oprawy), możesz użyć haczyka, który daje wiele różnych możliwości umieszczenia ich w żądanych miejscach, niezależnie od odległości od oprawy. Dzięki takiemu haczykowi możesz również kontrolować, jak wysoko lub nisko lampa powinna zwisać z sufitu. Tutaj możesz również skorzystać z uchwytów montażowych typu gęsia szyja, którą łatwo i elegancko montujesz w suficie, po czym zapewnia, że ​​przewód z lampy jest poprowadzony dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. W ten sposób możesz uzupełnić swoje lampy wiszące mosiężnym lub czarnym uchytem, co może sprawić, że Twoja lampa będzie trochę bardziej ciekawa, a jednocześnie możesz ich użyć dokładnie tam, gdzie najlepiej będą się prezentować w Twoim wystroju. W ten sposób możesz również stworzyć swoją własną unikalną i dekoracyjną lampę na „gęsiej szyi”.

Zawieszenie lampy na uchwycie montażowym typu gęsia szyja czyli można zatem uznać zarówno za praktyczną, jak i estetyczną formę zawieszenia lamp, w której przewód łączy się z zawieszeniem w zgrabny sposób, który może być również dekoracyjny we wnętrzu. „Gęsia szyja” to również bardzo dyskretne zawieszenie, które nie zajmuje dużo miejsca przy montażu lamp, ale nadaje lampie wyjątkowo elegancki akcent. Tutaj zaś rozeta jest mniej dyskretna, ale jednocześnie potrafi połączyć formę oraz funkcję w praktycznym i stylowym rozwiązaniu, które jednocześnie pięknie dopełnia lampę w suficie.

W naszym asortymencie wsród różnych zawieszeń można również znaleźć zawieszki montażowe lamp do sufitów skośnych, dzięki czemu można bez problemu umieścić swoje lampy wiszące na ścianach i sufitach skośnych, bez uszczerbku dla ogólnego wyrazu projektu oraz strumienia świetlnego. To, co najbardziej zwróci twoją uwagę w tej gamie, to między innymi wiele różnych dostępnych zawieszeń do lamp wiszących, które możesz uzyskać w różnych kolorach i materiałach, dzięki czemu na pewno znajdziesz jedną lub więcej zawieszek, które idealnie pasują do Twój klosz, dzięki czemu możesz stworzyć wyjątkową, osobistą oraz dekoracyjną lampę do swojego wystroju.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.