By Rydéns Lampy

Rodzinna firma projektowa By Rydéns jest jednym z wiodących producentów lamp w Szwecji. Od momentu powstania w 1958 roku ma siedzibę w Gnosjö i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność na Hongkong i Guangdong, dostarczając lampy konsumentom na całym świecie. Kierując się pragnieniem niezawodności, pasji i profesjonalizmu, sprzedaje rozwiązania oświetleniowe do prywatnych rezydencji i przestrzeni publicznych na różnych rynkach.

By Rydéns oferuje oświetlenie, które sprosta każdemu gustowi – od nieśmiertelnych i minimalistycznych produktów po bardziej ekstrawaganckie i modernistyczne lampy. Zainspirowana trendami i wymaganiami naszych czasów, firma zawsze oferuje nowoczesne lampy dopasowane do skandynawskiego stylu wystroju. Jej kolekcja wyraźnie pokazuje, że jakość i kunszt są zawsze w centrum uwagi i niezależnie od tego, czy szukasz lamp wiszących, podłogowych, stołowych, ściennych czy sufitowych, możesz stworzyć indywidualny i alternatywny sposób aranżacji wnętrz w domu przy użyciu oświetlenia By Rydéns.
Gross Plafon Ø30 Amber - By Rydéns
RRP PLN 2 000,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 153 produktów

Popularne lampy od By Rydéns

Lampy By Rydéns pozwalają stworzyć niepowtarzalny i zachęcający styl wystroju wnętrz. Celem firmy jest stworzenie ekspresji i wrażenia, które pozostawią ślad na naszym codziennym dekorze, co widać wyraźnie, jeśli chodzi o ich Lampę Wiszącą Gross. cudowna lampa składa się z klasycznie dmuchanych szklanych kul połączonych w dużą grupę. Ilość szklanych kulek zmienia się w zależności od wymiarów oświetlenia. Niezależnie od tego, jaki rozmiar wybierzesz, posiadasz gwarancję eleganckiego rozwiązania o kobiecym wyrazie i przyjemnym blasku.

W zakresie oświetlenia praktycznego i ergonomicznego posiadamy industrialną kolekcję Bazar. Wyjątkowy i niezwykle popularny asortyment składa się z prostych lamp wiszących i ściennych o minimalistycznym wzornictwie. W przypadku kinkietów możesz regulować ramię i abażur, aby światło zawsze padało w wybranym przez Ciebie kierunku. Biała powierzchnia wnętrza abażuru odbija blask, dzięki czemu wydobywasz jak najwięcej z lampy unikając bycia oślepianym.

Lampa podłogowa Captain to niesamowite oświetlenie, które możesz rozpoznać z Konkursu Eurowizji 2015. Stylowa, czarna metalowa lampa ma od wewnątrz matowo-złoty abażur, który tworzy przyjemny blask. Wyrazisty abażur można regulować, aby światło padało tam, gdzie tego potrzebujesz. Zamontowana na prostym stojaku składającym się z trzech małych nóżek, lampa ma wyraźnie industrialny wyraz.

Połączenie kobiecego, eleganckiego wyglądu z męską, industrialną ekspresją można znaleźć w Lampie wiszącej Random, która jest dostępna zarówno w wersji chromowanej, jak i mosiężnej. Efektowna lampa pasuje do 8 źródeł światła i zachęca do mieszania i dopasowywania rozmiarów żarówek, aby stworzyć kreatywny, indywidualny wygląd.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.