Mistrzlamp.pl - spotkaj się z nami w mediach społecznościowych i czerp inspirację, bierz udział w konkursach oraz bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami i kampaniach

Na Mistrzlamp.pl zwariowaliśmy na punkcie designerskich lamp! Jeśli również lubisz a może szukasz inspiracji na wystrój wnętrza, interesują Cię zjawiskowe – piękne – kontrowersyjne lampy oraz wiele interesujących historii z nimi związanych, to z pewnością dobrym pomysłem jest śledzenie nas w mediach społecznościowych i zapisanie się do naszego newsletteru. Na Mistrzlamp.pl KOCHAMY inspirować Was – tak, właśnie Was, nasi drodzy klienci! Dlatego też oferujemy Ci ogrom możliwości, a poniżej możesz przeczytać więcej o dostępnych platformach SoMe.  

Ogromny świat lamp

Na Mistrzlamp.pl wejdziesz w nieskończone uniwersum lamp. Dlatego tak bardzo ważne jest dla nas, abyśmy dostosowali do Ciebie możliwości Twojego budżetu, gdy robisz u nas zakupy. Robimy to także na WSZYSTKICH naszych kanałach SoMe, aby zapewnić Ci jak najlepszą ofertę i szereg możliwości właśnie dla Ciebie. Jeśli uważasz, że czegoś nam brakuje, zawsze możesz wysłać do nas e-mail - wiedza, inspiracje i ciekawostki są dla Ciebie, a być może my coś przeoczyliśmy? Z niecierpliwością czekamy na powitanie Cię w naszym świecie lamp.
<! billed >


FACEBOOK


Na Facebooku znajdziesz wszystko, od WSPANIAŁYCH upominków, po świetne kampanie oraz mnóstwo inspiracji. Co tydzień publikujemy nowe treści, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco z najnowszymi informacjami na Mistrzlamp.pl. Bez względu na to, czy jest to konkurs, który organizujemy a może nastrojowe zdjęcie, które publikujemy, zawsze bardzo cieszymy się z twoich komentarzy, a czasem z twoich komentarzy może zrodzić się całkiem nowy pomysł - jesteście naszymi muzami i ekspertami.

Czy wiesz, że możesz również porozmawiać z nami na naszej stronie na Facebooku?
Tutaj zawsze chętnie pomożemy w najbardziej podstawowej obsłudze klienta, takiej jak dopasowanie cen, gdzie jest twoje zamówienie - i inne szybkie pytania.

Zostań częścią naszego świata na Facebooku

<! Instagram >INSTAGRAM


Jeśli jeszcze nie widzieliście, co robimy na naszym Instagramie, pospieszcie się i zobaczcie! Tutaj znajdziesz najpiękniejsze zdjęcia, które w większości pochodzą od naszych szanownych klientów. Tutaj również publikujemy historie z niektórych podróży do naszych dostawców, więc chodź z nami za kulisy, gdy Mistrzlamp.pl jest w trasie - często możemy uchylić rąbek tajemnicy tych produktów, które dopiero pojawią się w nadchodzącym sezonie.

Na naszym Instagramie znajdziesz również WIELE wspaniałych konkursów, zarówno od nas, jak i we współpracy z najlepszymi i najbardziej inspirującymi influencerami. Jak już wiecie, UWIELBIAMY Twoje zdjęcia z designerskimi lampami DELICIOUS, więc podziel się nimi z nami! To takie proste — wystarczy oznaczyć swoje zdjęcie @lampemesteren, #lminspiration albo #lampemesteren

Możesz także użyć tagu #takmistrzlamp
Za pomocą tego tagu wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twojego wizerunku w naszym marketingu i sklepie internetowym. Więcej o warunkach przeczytasz tutaj

Jeśli wyrazisz zgodę na wykorzystanie Twojego wizerunku, może to oznaczać, że Twój wizerunek może być używany w magazynie, biuletynie lub poście na Instagramie - ale może być również tak, że Twój wizerunek będzie w sklepie internetowym.
Śledź nas na Instagramie

<! Pinterest + Youtube >

PINTEREST


Wiele inspiracji znajdziesz również na naszym Pintereście, gdzie zamieściliśmy najlepsze zdjęcia poglądowe od naszych dostawców. Przypnij, polub i stań się częścią naszego świata.
Spotkajmy się na Pinterest


YOUTUBE


Nasz kanał na YouTube jest pełen wszystkiego - od przewodników, inspirujących filmów od naszych dostawców po praktyczne porady. Tutaj jest realna okazja, aby zbliżyć się do produktu, historii projektowania i nie tylko – sam się przekonaj.
Znajdź Mistrza Lamp Youtube-kanał tutajSCAM – oszuści, którzy są i trzeba być świadomym, że…


Ostatnio na Instagramie i Facebooku mieliśmy do czynienia – niestety - z wieloma profilami oszustów, które podszywają się pod nas. Robimy WSZYSTKO, co możemy, aby jak najszybciej te profile pozamykać.

Jeśli trafisz na profil oszusta, TO WAŻNE ŻEBY PAMIĘTAĆ:
  • W kanałach SoMe firmy Mistrzlamp.pl nigdy nie prosimy o poufne informacje osobiste
  • Jeśli wygrasz konkurs, zostaniesz oznaczony w opublikowany w poście, w którym konkurs się rozpoczął i będziemy czekać na wiadomość e-mail od Ciebie
  • •Tylko w wiadomości e-mail prosimy o podanie adresu i numeru telefonu, abyśmy mogli wysłać nagrodę do Twojego domu
Jeśli masz wątpliwości, czy to, co widzisz, jest oszustwem, skontaktuj się z nami!ŚLEDŹ NAS TUTAJ: