Drewniane Lampy

Zaproś naturę do środka dzięki pięknej drewnianej lampie z naszej oferty luksusu w przystępnej cenie. Drewno może nadać pomieszczeniu spokoju i lekkości, a klasyczny materiał zawsze odgrywał główną rolę, zwłaszcza w skandynawskim wystroju wnętrz, dokładnie z tego samego powodu. Mała drewniana lampa stołowa może wiele zmienić w monochromatycznym biurze, a w salonie i kuchni lampa podłogowa lub wisząca z drewna może zapewnić ciepło, którego potrzebuje Twój pokój.

Wszechstronny materiał występuje w wielu odcieniach w zależności od rodzaju drewna, dzięki czemu możesz uzyskać różnorodne wyrazy. Brzoza, buk i jesion to na przykład jasne gatunki drewna, które nadają żywy i zwiewny wyraz – dąb, mahoń i orzech swoim ciemnym kolorem nadają spokój i ciepło. Zobacz nasz luksus w przystępnej cenie poniżej - i kliknij tutaj aby zobaczyć naszą pełną ofertę!
Nora Lampa Wisząca Oak - Lucande
RRP PLN 2 199,00
Na stanie teraz
Tamlin Lampa Wisząca Beech - Lucande
RRP PLN 1 399,00
Na stanie teraz
Ollena Lampa Sufitowa Wood - Lindby
RRP PLN 444,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 382 produktów

Lampy z drewna

Z drewnianą lampą otrzymujesz piękny produkt, który doda Twojemu domowi przytulności, ciepła, lekkości i życia. Oświetlenie to jest dostępne we wszystkich odcieniach - i czy jest to lampa podłogowa, sufitowa, stołowa czy wisząca w drewnie, jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Posiadamy lampy zarówno z litego drewna jak i laminatu oraz we wszystkich przedziałach cenowych. Ta grupa produktów należy do naszej oferty luksusu w przystępnej cenie - jeśli chcesz zapoznać się z pełną kolekcją lamp drewnianych, www.lampemesteren.dk/produkter/? Groups_1485_171293 = [171297 ] i wybraneSortowanie = raptorpopular + asc> kliknij tutaj!

Lampy drewniane to łatwy i niezwykle elegancki sposób na wprowadzenie do pomieszczenia odrobiny życia. Ze względu na swoje naturalne pochodzenie, materiał ten wnosi do domu organiczny wyraz - a po poddaniu obróbce dzięki swoim słojom i fakturze, nadaje lampie naturalny charakter.

Naturalność przyczynia się do przytulności - a jeśli mieszkasz w miejscu z białymi ścianami i stonowanym wystrojem, drewno to świetny sposób na wprowadzenie do pokoju odrobiny atmosfery. Lampa przede wszystkim podkreśli swój nastrój i życie, ale potem uwypukli także światło wokół niej. W tym celu polecamy ciemniejszy rodzaj drewna, który dodatkowo kontrastuje i upiększa to, co jest wokół. Dąb, mahoń i orzech sygnalizuje spokój i elegancję, którym trudno dorównać. Ciemne żyłki, intrygujące faktury i głęboki odcień świadczą zarówno o historii, jak i sile drzewa, z którego pochodzi kawałek drewna.

Z drugiej strony, dzięki jasnemu drewnu możesz wprowadzić dużo światła, lekkości i życia. Brzoza, jesion i buk są jaśniejsze w swoim odcieniu, ale podobnie jak odpowiadające im ciemniejsze gatunki drewna, mają dużo tekstury. Te trzy jasne rodzaje drewna nie mają tak głębokiej barwy - i dlatego wydają się jaśniejsze w dekorze. Jasne drewno to oszałamiający sposób na przełamanie ciemniejszego wystroju lub stworzenie poczucia przestrzeni w ruchliwych wnętrzach.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.