Lampy do Regulowanych Łóżek

Wybór oświetlenia do łóżka regulowanego nie zawsze jest łatwy. Zajrzyj do tej kategorii, w której znaleźliśmy kilka modeli, które mogą z powodzeniem być używane jako lampy do łóżek podnoszonych.

Zanim coś wybierzesz, musisz wyciągnąć metr i zmierzyć odległość od ściany do miejsca, w którym będziesz siedzieć, gdy łóżko będzie podniesione. Wymiar ten może się bardzo różnić w zależności od marki. Ponadto należy również zrobić pomiary, jak wysoko w górze powinno znajdować się światło. Kiedy siedzisz w łóżku, lampa powinna być znacznie wyżej niż wtedy, gdy tylko leżysz.

Gdy łóżko jest zaścielone i całkowicie obniżone, może wydawać się, że oświetlenie jest dość wysoko, więc dobrym pomysłem może być wybór lampy, którą można regulować zarówno w górę, jak i w dół, ale która może również odchylać się na boki.

Dzięki elastycznej lampie masz również możliwość stworzenia najlepszych warunków do czytania i zminimalizowania bocznego blasku, który mógłby oślepiać osobę obok Ciebie.
Stay Long Wall Lamp Black - DFTP
RRP PLN 974,00
Na stanie teraz
Baluna Lampa Ścienna Large - Grupa
RRP PLN 4 190,00
Na stanie teraz
Vipp522 Lampa Ścienna Czarna - Vipp
RRP PLN 1 945,00
Na stanie teraz
Baluna Lampa Ścienna Medium - Grupa
RRP PLN 2 410,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 217 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.