Philips Hue

Z ponad 57 000 zarejestrowanych patentów, główną misją firmy Philips od jej powstania w 1891 roku w Holandii była innowacja. Firma, która zaczynała jako biznes rodzinny, stoi za ogromnymi postępami technologicznymi we wszystkim, począwszy od oświetlenia a skończywszy na ekspresach do kawy a także od radia po sektor opieki zdrowotnej, jest również oczywiście współtwórcą płyt CD, DVD, Blu-Ray i żarówek Philips Hue.

Jej przygoda zaczęła się od żarówek i do dziś Philips jest jedną z wiodących firm zarówno w zakresie lamp, żarówek jak i inteligentnego oświetlenia. Poniżej znajdziesz nasz wybór lamp Philips z nowoczesną technologią Hue jak i bez niej.
Pokaż 36 z 163 produktów

Więcej o Philips Hue

Philips Hue to najnowsze i najnowocześniejsze oświetlenie. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do tego, z czym można łączyć te żarówki i lampy oraz jaki nastrój mogą wprowadzić wokół siebie oraz pomieszczenia, w którym się znajdują. Tak jak niektórzy zajmują się komputerami, wystrojem wnętrz i bibelotami, tak Philips Hue jest nową formą dla hobby. Tutaj możesz zsynchronizować się z telewizorem, a także muzyką, aby światło pasowało do dźwięku, możesz wybierać spośród 16 milionów kolorów i podłączyć 50 jednostek Hue do zestawu startowego. Produkty Hue są bardzo łatwe w użyciu, a następnie można je łatwo rozbudować, bez długotrwałych instalacji itp. Możesz ustawić lampy tak, aby wyłączały się, gdy wyjdziesz z domu i włączały się ponownie, gdy znajdziesz się kilka metrów od domu, możesz je przyciemnić i mieć kilka kolorów uruchomionych w tym samym czasie, możesz mieszać zarówno odcień bieli, jak i kolor oraz sterować je wszystkie za pomocą inteligentnego urządzenia. Możesz bawić się tonami i stworzyć idealne nastrojowe oświetlenie, a następnie pasują one do Twoich istniejących żarówek E27.

Zestaw startowy Philips Hue — Co to jest zestaw startowy?

Kupując zestaw startowy Philips Hue w kolorze białym otrzymujesz 2 szt. żarówki E27, która ma wszystkie znane efekty Hue, ściemniacz, którego można używać w domu, oraz mostek- bridge, czyli urządzenie, które łączy się z Twoją siecią WIFI, dzięki czemu możesz komunikować się między urządzeniem inteligentnym a żarówkami/lampami. Zestaw startowy można również kupić bez ściemniacza, jeśli wolisz używać tylko swojego inteligentnego urządzenia np. telefonu

Kolor zestawu startowego Philips Hue jest w rzeczywistości podobny do białego zestawu startowego, tutaj po prostu dostajesz dodatkową żarówkę E27 zamiast ściemniacza. Zestaw kolorów ma 16 milionów różnych kolorów, które można przełączać i używać na krzyż.

Nowością mogą być również produkty Hue z gniazdem GU10. Tutaj możesz również kupić zestaw startowy, który zawiera 3 szt. Kolor żarówki GU10 i bridge. Żarówki GU10 są również dostępne w tak zwanym Ambiance, czyli we wszystkich rodzajach bieli, od ładnej ciepłej bieli do przytulnego oświetlenia, po zimne oświetlenie do pracy - masz wszystkie możliwości w jednej żarówce.  

Na przykład, jeśli masz lampę podłogową za narożną sofą, zestaw Philips Hue White DIM 9,5W E27 jest idealny. Tutaj masz możliwość przyciemnienia lampy, a także włączania i wyłączania jej bez konieczności czołgania się za kanapą.

Aby korzystać z Philips Hue, musisz mieć co najmniej bridge i żarówkę. Jeśli nie chcesz używać 1 żarówki w kolorze białym, którą trzeba tylko ściemniać, włączać i wyłączać, możesz zadowolić się jedną żarówką i ściemniaczami. Wszystkie Philips Hue to źródła światła LEDJeśli jesteś jednym z tych, którzy uwielbiają bawić się światłem i tworzyć mnóstwo zabawy oraz przygód w różnych pokojach, możesz również otrzymać zestaw startowy Lightstrip plus - 2 metry. Te paski świetlne są genialne, jeśli chcesz stworzyć fajne efekty na schodach, w szklanej szafce lub może za telewizorem. Można zmieniać długość i kolory, a wtedy nie robią się blizny ani dziury, ponieważ są przyklejone. Dlatego nie montuje się ich za pomocą śrub itp. Co robi brzydkie dziury i widoczne znaki. Jeśli któregoś dnia zdecydujesz się umieścić paski świetlne w innym miejscu, nie zostawiają śladów, gdzie były wcześniej.

Żarówka, LUX, Lightning

Trudno jest wyjaśnić wartość LUX żarówki, ponieważ zależy ona całkowicie od tego, jak blisko znajdujesz się od żarówki/lampy, w której się ona znajduje. Z drugiej strony, możesz mierzyć w lumenach, czyli to, w czym mierzysz żarówkę LED. na przykład odpowiedz 140 lm dla 15 Watt i 1520 lm dla 100 Watt. Możesz także zmierzyć kelwiny na żarówce, jest to kolor/ciepło/światło żarówki, które emituje. Żarówka o ciepłym świetle ma temperaturę między 2700-3300 kelwinów, żarówka o neutralnym kolorze ma temperaturę między 3500-4000 kelwinów, a żarówka o zimnej barwie ma temperaturę między 4000-5000 kelwinów. Więc im cieplejsze światło, tym niższy stopień kelwina musi zawierać.  

Philips Hue LED – wybierz odpowiedni

Wszystkie produkty Philips Hue są wyposażone w diody LED. Oznacza to, że są energooszczędne, ale nadal można je przyciemniać. Rzeczą oczywistą jest, że żarówki i lampy LED nie są słabe, zapraszamy do spróbowania produktów Philips Hue.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.