Czarne Lampy

Czarny może sygnalizować różne rzeczy, w zależności od tego, gdzie użyjesz tego koloru. Oznacza zarówno formalność, klasę, elegancję, jak i mistyczność, tajemniczość i autorytet. Z lampą w kolorze czarnym zapewniasz przede wszystkim elegancję i czystość stylu.

Czarna lampa ścienna lub ze spotami jest na tyle stylowa i anonimowa, że zawsze pasuje do pomieszczenia, nie blaknąc w tle. Jest dyskretna, ale zauważalna. Z kolei czarna lampa podłogowa jest bardziej rzeźbiarska, smukła i elegancka i może – w zależności od kształtu – sygnalizować skrytość, tajemniczość i ciekawość. Oto nasza cała oferta luksusu w przystępnej cenie - aby zobaczyć wszystkie czarne lampy, możesz kliknąć tutaj!
Berisha 6 Lampa Sufitowa Black - Lindby
RRP PLN 1 294,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 1032 produktów

Czarne Lampy Ścienne

W naszej kolekcji czarnych lamp znajdziesz sporo lamp ściennych i reflektorów, a ich popularność wynika najprawdopodobniej z minimalistycznego i stylowego wyrazu, jakim emanują. Oświetlenie takie jak Angelina i Rocco firmy Lucande oraz Desiro firmy Lindby łączy prostotę z elegancją i nadaje całemu pomieszczeniu, w którym jest zamontowane, fantastyczny blask.

Czarne lampy wiszące są popularne z tych samych powodów, ale modele te zwykle dodają więcej tajemniczego charakteru. Często są rzeźbiarskie, a czarny odcień służy podobnie jak na garniturze - wyrażeniu elegancji i czystości stylu. Lampy wiszące są zazwyczaj kluczowymi elementami wystroju i dlatego są bardziej ozdobne w swoim wyrazie. W ofercie luksusu w przystępnej cenie znajdziesz wiele czarnych lamp wiszących, które łączą ten kolor z innymi barwami.

Czerń wygląda fantastycznie w połączeniu z innymi odcieniami. Wzmacnia kolor, z którym jest połączona, a te dwa tony wzajemnie się uzupełniają. Lampa w kolorze czarno-złotym często osiąga jeszcze bardziej ekskluzywny wygląd niż model czysto złoty. Przeważnie barwy w połączeniu z czernią przyciągają uwagę bardziej niż gdyby lampa była tylko czarna – dlatego warto ocenić, jakiego typu oświetlenia w czerni naprawdę potrzebujesz.

Jest jeszcze trzecia opcja w samym środku. Lampa, która nie jest ani anonimowa, ani niezwykle rzeźbiarska i w połączeniu z innymi odcieniami. Czarna lampa, która nie wtapia się w tło. W naszym asortymencie znajdziesz na przykład parę lamp stołowych, które są całkowicie czarne i kilka lamp sufitowych, które łączą czerń i -biel. Oświetlenie to świetnie sprawdza się w białym pomieszczeniu, a jego piękny monochromatyczny wyraz sprawia, że stanowi ono mocny kontrast i elegancki element wystroju. Czarny kolor wyróżnia się w białym pomieszczeniu jako łamacz wzorów w świetle - a czarna lampa podłogowa, stołowa, ścienna, wisząca lub sufitowa będzie mocnym przeciwieństwem, które sprawi, że otoczenie będzie się wydawać jeszcze jaśniejsze i bardziej otwarte.

Mamy nadzieję, że znajdziesz lampę, której szukasz. W naszym asortymencie luksusu w przystępnej cenie zebraliśmy kolekcję lamp, które są inspirowane znanymi ikonami designu – i które często kosztują znacznie mniej. Jeśli chcesz jeszcze zobaczyć naszą pełną ofertę, możesz znaleźć wszystkie czarne lampy tutaj!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.