Szklane Lampy

Od zarania dziejów producenci lamp używali szkła jako jednego ze swoich ulubionych materiałów – od lamp naftowych ze szkłem otaczającym płomień i chroniącym go przed wiatrem po weneckie żyrandole na świece z małymi pięknymi wisiorkami z dmuchanego szkła. Tworzywo to jest nadal szeroko stosowane - i choć wytwórcy lamp stają się coraz bardziej kreatywni w doborze materiału i kształcie, szkło nadal jest jednym z ulubionych surowców w świecie lamp.

Zobacz poniżej nasz wybór lamp szklanych z kategorii luksusu w przystępnej cenie. Możesz tu znaleźć zarówno klasyczne szklane lampy wiszące - ale także sufitowe i stołowe w szkle. Jeśli chcesz zobaczyć całą naszą ofertę szklanych lamp, kliknij tutaj!
Marla Lampa Wisząca Smoke - Lindby
RRP PLN 1 114,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 372 produktów

Szklane Lampy Wiszące

Piękne motywy narysowane światłem żarówki na przezroczystej szklanej powierzchni lampy wiszącej i odbicia tego blasku od otaczającego ją pomieszczenia nadają szklanym modelom zupełnie wyjątkowy zmysłowy wyraz, którego nie można pomylić – i nietrudno zrozumieć, dlaczego klasyczna lampa przeżywa odrodzenie popularności na całym świecie. Jednocześnie szklana lampa wisząca dostępna jest również w jeszcze bardziej klasycznej opalizującej formie. Jej szkło jest mlecznobiałe i sprawia, że żarówka nie oślepia obserwatora - ale jednocześnie sprawia, że strumień świetlny w nadal jest wydajny.

W asortymencie luksusu w przystępnej cenie znajdziesz również klasyczną lampę sufitową ze szkła, którą wielu z nas zna i kocha. Jest dość anonimowa oraz pięknie i elegancko wisi nad pomieszczeniem, rzucając światło we wszystkich kierunkach. Koncepcja została rozszerzona o szklane kinkiety w kolekcji. Zobacz, jak światło żarówki odbija się od klosza i ciesz się elegancją i ekskluzywnością, gdy rozchodzi się po pokoju i rzuca blask dookoła.

W naszej ofercie znajdują się całkowicie przezroczyste i otwarte szklane klosze w kształcie kopuły, które pozwalają widzowi zobaczyć żarówkę w środku. Otwarte kopułki stały się popularne, ponieważ producenci żarówek zaczęli naśladować klasyczny wygląd żarówki, a ludzie zdali sobie sprawę, że źródło światła samo w sobie może być piękne. Nie musisz więc chować żarówki za kloszem i opalizowanym szkłem – niech świeci i stanie się częścią projektu.

Wiele szklanych lamp łączy to, że wszystkie są eleganckie i piękne. Kruchość nadaje im wyjątkowego piękna, a gdy oświetlenie to mieni się ze swojego położenia na ścianie, suficie, podłodze lub stole, staje się jak piękny klejnot lub kamień szlachetny z wieloma refleksami i błyszczącą powierzchnią. Zaproś elegancję do swojego wystroju i przekonaj się, jak dekoracyjna może być cudowna szklana lampa. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj idealną lampę ze szkła!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.