Parapet

Z łatwością rozumiemy, że chcesz umieścić lampę na parapecie. Parapet to oczywiste miejsce zarówno dla roślin, bibelotów, jak i lamp - w ciągu dnia z okna pada dużo naturalnego światła, a wieczorem może ono je przepuszczać i sygnalizować przytulność i ciepło tym, którzy znajdują się na zewnątrz.

Niestety parapety często pozostają niewykorzystane. Wąski kształt powierzchni sprawia, że trudno znaleźć lampy, które mogą się tam znajdować – i dlatego wielu często traci cenne metry kwadratowe w wystroju wnętrza. Jest to duża szkoda, dlatego na Mistrzlamp.pl zebraliśmy wszystkie lampy, które dzięki swojej małej nóżce mogą z łatwością zmieścić się na parapecie!
Rio Lampa Stołowa - Seletti
RRP PLN 1 333,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 1049 produktów

Dekoracja parapetu za pomocą lampy

Jeśli potrzebujesz znaleźć dobrą lampę na swój parapet, zawsze powinieneś/-aś najpierw go zmierzyć. Mądry człowiek powiedział kiedyś, że należy mierzyć dwa razy, a ciąć raz - i to samo tyczy się lamp znajdujących się na parapecie, tylko (mamy nadzieję) bez konieczności cięcia.

Dowiedz się, jak szeroka może być podstawa lampy, a następnie sprawdź, jak szeroki może być abażur/klosz. Kiedy już otrzymasz te wymiary, jesteś gotowy/-a, aby zanurzyć się w naszej ofercie. Ustal, który styl lampy najlepiej pasuje do Twojego wystroju — i oceń, jakiego światła potrzebujesz.

Jeśli odległość do najbliższego gniazdka jest duża - lub po prostu nie lubisz kabli - możemy polecić Ci przenośną lampę. Lampy To Go są stworzone, aby świecić wszędzie, dlatego parapety nie są wyjątkiem. Większość współczesnego oświetlenia portable utrzymuje moc dłużej niż jeden dzień, dlatego nie trzeba go bardzo często ładować.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.