Rørhat Lampy Zewnętrzne

Zaślepka lampy zewnętrznej szybko stała się u nas popularną lampą. Proste linie i dobre ceny w połączeniu z wysoką jakością oraz dobrymi materiałami to strzał w dziesiątkę.

Lampa zewnętrzna z Light-Point nie tylko dodaje ponadczasowej elegancji do szerokiej gamy, ale także zapewnia w rodowodzie stempel w 100% wyprodukowany w Danii. Kiedy jest również duński w designie, jest to w 100% duńska lampa.
Pokaż 36 z 46 produktów
Kinkiet przechodzi obecnie dość niekonwencjonalny proces produkcyjny, ponieważ jest to stopniowo coraz rzadsza profesja, która została wyciągnięta z kapelusza. To staranne lutowanie metalu wymaga wiedzy majsterkowicza.

Piękne i proste półkole jest dostępne w ekscytującej gamie kolorów oraz materiałów. Wybieraj pomiędzy rustykalnymi i prostymi w kolorze czarnym, białym, ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej albo idź na całość  i zaszalej z pięknymi odmianami z surowej miedzi lub wypróbuj jedną z polerowanych lamp z mosiądzu, chromu lub miedzi.


Istnieje również wiele opcji, aby uczynić ją wyjątkową i dostosować do siebie, dzięki czemu można wykonać obie lampki nocne i różne konstelacje, gdy mają być zamontowane na ścianie.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.