Audo Copenhagen Lampy

Audo to duńska firma, która produkuje produkty do wystroju wnętrz. Współpracują z różnymi utalentowanymi projektantami na całym świecie, a produkty są wysokiej jakości z wyraźnym skandynawskim wyglądem. Ich wizja z ich kolekcjami to tworzenie pięknych przedmiotów do codziennego użytku, które tworzą idealną przestrzeń życiową i łączą twój dom. Audo jest jednym z tych, którzy tworzą najlepszy nowoczesny design wraz ze swoimi architektami i projektantami. Poniżej znajdziesz piękny i elegancki wybór lamp od duńskiej marki oświetleniowej Audo. Lampy, które idealnie pasują do ich wizji pod względem designu i doskonale wpisują się w obecną scenę mody.

Zobacz nasz wybór akcesoriów domowych od Audo tutaj!
Dancing Lampa Wisząca Off White - Audo Copenhagen
RRP PLN 4 480,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Pokaż 36 z 89 produktów

Więcej o Audo Lights

Duńska marka Audo ma bardzo prostą filozofię, jeśli chodzi o ich produkty oświetleniowe. Ich filozofią jest to, że chcą, aby świat obudził się w ładniejszym i mniej skomplikowanym miejscu. Audo współpracuje z wieloma super utalentowanymi projektantami, którzy tworzą produkty, które są wartościowe teraz i na zawsze. Marka produkuje wysokiej jakości duńskie oświetlenie o ostrym skandynawskim wyglądzie.

Kolekcje oświetlenia Audo są wyjątkowe dzięki ostrym, ale lekkim krawędziom, które dobrze komponują się z resztą projektu biżuterii. Obecnie łatwo jest rozpoznać projekt Audo, ponieważ stał się on tak wyraźny w ich DNA projektowym, jak również ich skandynawski wygląd. Zobacz wszystkie żyrandole Audo tutaj!

To marka, która jest dobra w tworzeniu nowych trendów i podążaniu za trendami, które pojawiają się na rynku i nadal wyróżniają się z tłumu projektów lamp. Menu projektuje wszystko od wyśmienitych lamp wiszących, unikalnych lamp stołowych, eleganckich lamp ściennych, po piękne lampy podłogowe. W asortymencie Audo jest z pewnością mnóstwo ekscytujących lamp do wyboru. Projekty lamp Audo mają w sobie pewną przytulność i wyglądają świetnie w każdym domu. Audo produkuje szeroką gamę ekscytujących lamp stołowych, które możesz zobaczyć tutaj!.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.