Nuura Lampy

Nuura to nowa duńska marka, która stawia na zmysłowe i nordyckie oświetlenie. Oznacza to, że firma czerpie inspirację z estetyki natury. Nuura postrzega przyrodę jako imponującą i wyjątkową – i to charakteryzuje ich zapierający dech w piersiach design.
Dzięki połączeniu szkła i metalu przedsiębiorstwo gwarantuje wysoką jakość materiałów. Lampy są tworzone przez wielokrotnie nagradzaną duńską projektantkę Sofie Refer. Specjalizuje się ona w szkle i oświetleniu. Idealnym połączeniu, które zaowocowało czterema wystawnymi i niezwykłymi kolekcjami. Ciesz się ręcznie robionym szkłem i zmysłowym światłem dzięki lampie Nuura.
Miira 6 Circular Żyrandol Brass/Optic - Nuura
RRP PLN 13 205,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Miira Lampa Ścienna Rock Grey/Opal White - Nuura
RRP PLN 1 685,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Miira 1 Lampa Wisząca Brass/Optic Clear - Nuura
RRP PLN 1 685,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Rizzatto 43 Lampa Wisząca Opal/Satin Brass - Nuura
RRP PLN 4 805,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Ceiling Cup Ø9 Brass - Nuura
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Ceiling Cup Ø9 Black Wire - Nuura
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Blossi 1 Lampa Wisząca Nordic Gold/Clear - Nuura
RRP PLN 2 345,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Ceiling Cup Ø9 White Wire - Nuura
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pokaż 36 z 164 produktów
Projektantka Sofie Refer zawsze opiera się na tradycyjnym żyrandolu w czterech kolekcjach lamp Nuura Anoli, Blossi, Liila i Miira. Klasyczny żyrandol z kryształowymi pryzmatami jest znany z tego, że odbija światło, nadając pomieszczeniu świetlisty i zmysłowy wyraz. Właśnie ta zmysłowość jest wyraźnie widoczna w designie i świetle marki. Nadaj swojemu domowi charakter dzięki doskonałym i sensualnym lampom marki Nuura.

Miira - proste nordyckie lampy designerskie z fantazją


Lampy z serii Miira składają się z obrabianego na czarno metalu i dmuchanego ustnie szkła w kolorze matowobiałym lub przezroczystego optycznego szkła z wytłoczonym wzorem. Razem te dwa materiały tworzą serię nieskomplikowanie zaprojektowanych lamp w stylu nordyckim. Czarny metal z delikatnym szkłem nadaje lampom wyrazistości i na pewno przyciągnie uwagę! Przepiękny żyrandol Miira 6 Żyrandol Rock Grey/Opal White jest niezwykle charakterystyczny. Zawieś go w salonie, na korytarzu lub w łazience i dodaj do wystroju pokoju dobry skandynawski design z fantazją.
Anoli 3 Żyrandol Nordic Gold/Gold - Nuura
Anoli 6 Żyrandol Nordic Gold/Gold - Nuura
Anoli 13 Żyrandol Nordic Gold/Gold - Nuura
Żyrandol Anoli składa się z dmuchanego ustnie szkła w kolorze Gold oraz z malowanego proszkowo gniazda żarówki i rozety w kolorze Nordic Gold. Kabel jest z czarnej tkaniny i mierzy 2,5 metra.

Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.