Lampy Podłogowe

Lampa podłogowa dostępna jest w niezliczonych rozmiarach, kolorach i kształtach. Architekci, projektanci i artyści mają swoje własne zdanie na temat optymalnego rozwiązania, które jest Twoim ulubionym? Masz jakiegoś faworyta? Wszystkie nasze lampy podłogowe są dostarczane z żarówkami w zestawie oraz przy zamówieniu powyżej 499,- otrzymujesz od nas darmową wysyłkę! Tutaj mamy lampy podłogowe od &tradition, Piet Hein, Iconi i Le Klint oraz włoskie Flos, Luceplan, Artemide, Foscarini i Kartell. A to nasi znani projektanci, jak Arne Jacobsen, Philippe Starck, Achille Castiglioni, Jasper Morrison, Rodolfo Dordoni i Verner Panton.

Powodzenia w poszukiwaniu inspiracji i wymarzonej lampy podłogowej.
Akari 10A Lampa Podłogowa - Vitra
RRP PLN 4 514,00
Na stanie teraz
Dicte Lampa Podłogowa Beige - Nordlux
RRP PLN 1 201,00
Na stanie teraz
Jolly Trolley Light Grey - Fatboy
RRP PLN 4 357,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 1973 produktów

Designerskie lampy podłogowe

Lampy podłogowe to tak naprawdę model, w którym można się dobrze bawić. Oprócz dobrej wydajności świetlnej, lampy podłogowe mogą również nadać Twojemu pomieszczeniu fantazyjną i artystyczną dekorację. Niezależnie od tego, czy interesują Cię lampy podłogowe w stylu retro, czy ultranowoczesne projekty, jesteśmy pewni, że znajdziesz je właśnie tutaj u nas!
Klasyczne lampy stojące i podłogowe w duńskim designie to bezpieczny punkt wyjścia, jeśli masz wątpliwości co do tego, co chcesz wybrać - ale masz pewność, że wybierzesz dobrze. Na przykład czarna lampa podłogowa od legendy designu Arne Jacobsena - i tutaj myślimy o pięknej lampie podłogowej AJ - to solidny wybór, który nigdy nie wychodzi z mody. Lampa podłogowa retro od AJ z pewnością stworzy we wnętrzu zarówno dobrą atmosferę, jak i będzie budzić emocje przez długie lata.
Innym pewnym wyborem byłaby zapewne lampa podłogowa z papieru ryżowego. Piękny materiał zapewnia ciepłe i rozproszone światło, a ponadczasowość pięknych lamp, które powstają od zarania dziejów, jest żywym dowodem na to, że zawsze są na topie. W Swiss Vitra produkują serię lamp o nazwie Akari , zaprojektowaną przez japońsko-amerykańskiego artystę Isamu Noguchi i wyprodukowaną tradycyjnymi metodami w Gifu w Japonii.
Czy może powinna być jeszcze bardziej tradycyjna, jak mosiężna lampa podłogowa - to też dobra opcja. Materiał w kolorze prawie złotym emanuje zarówno siłą, jak i elegancją oraz jest dobrze używanym narzędziem w arsenale producentów lamp od czasów weneckich żyrandoli.

Lampa podłogowa ze ściemniaczemZa pomocą ściemniacza można regulować siłę światła - a w niektórych modelach także temperaturę światła. Można to zrobić w dzisiejszych czasach za pomocą wynalazku - światła LED, a dziś istnieją także lampy stojące LED, które mogą zarówno zwiększać i zmniejszać natężenie światła, jak i zmieniać temperaturę światła z ciepłej na zimną - a niektórzy mogą nawet zrobić to wszystko bezprzewodowo za pomocą smartfona!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.