Warunki konkursów w Mistrzlamp.pl

Uwielbiamy robić różne konkursy dla Ciebie i mamy ich BEZ LIKU.


Konkurs na Facebooku

Kiedy bierzesz udział w konkursie na Facebooku, robisz to zostawiając komentarz w sekcji komentarzy. Zawsze możesz przeczytać w poście konkursowym jak się dołączyć do zabawy.

Twój komentarz jest także Twoją akceptacją, że możemy się z Tobą skontaktować za pomocą Facebooka i opublikować Twoje imię i nazwisko w poście, jeśli zostałeś szczęśliwym zwycięzcą.
Konkurs na Instagramie

Konkurs na Instagramie


Biorąc udział w naszych konkursach na Instagramie, zawsze możesz znaleźć kryteria udziału w samym poście na Instagramie. Twój udział będzie najczęściej kojarzony z komentarzem, a sam komentarz jest twoją akceptacja, że możemy publicznie zrobić Ci post i story, jeżeli byłbyś szczęśliwym zwycięzcą.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pośrednictwem wiadomości bezpośredniej.


Konkursy są na subskrypcji w newsletter

Kiedy organizujemy konkursy, w których musisz zapisać się do naszego biuletynu, z automatu zapiszesz się do naszego newsletter/ klubu klienta.

Możesz zrezygnować z subskrypcji biuletynu w każdej chwili. Jeżeli wystąpią nieoczekiwane problemy z tym związane, zawsze możesz napisać do naszego działu obsługi klienta

Czasami robimy konkursy z partnerami zewnętrznymi, gdzie warunkiem uczestnictwa jest również zapisanie się nie tylko do naszego newsletteru, ale automatycznie także zapiszesz się do naszych partnera/-ów zewnętrznych. Z konkursu będzie wszystko jasne w czym bierzesz udział.  

Jeśli wziąłeś udział w konkursie, zapisując się do naszego newslettera, zwycięzca nie zostanie opublikowany, ale skontaktujemy się z nim bezpośrednio przez e-mail.  

Skontaktujemy się ze zwycięzcą

Zawsze kontaktujemy się ze zwycięzcą i prosimy o otrzymanie pewnych informacji w celu wysłania nagrody. Informacje te są wykorzystywane wyłącznie w przypadku wygranej, aby mogła do Ciebie dotrzeć. Adres e-mail i numer telefonu są używane np. do tego, aby GLS mógł powiadomić Cię, że Paczka jest w drodze.

Imię i nazwisko
Adres
Kod pocztowy + Miasto
Kraj

E-mail adres
Nr telefonu


Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.

Jeżeli nie otrzymamy informacji od zwycięzcy  

Jeśli zwycięzca nie skontaktuje się z nami w ciągu 14 dni od wylosowania przez nas oraz będzie brak odpowiedzi od niego, żaden nowy zwycięzca nie zostanie wylosowany ale wykorzystamy GIVEAWAY do nowego konkursu w późniejszym terminie.  

Obowiązkiem zwycięzcy jest sprawdzenie próśb o wiadomość prywatną, komentarzy i SPAMU.

Nagroda zostanie wysłana

Nagroda zostanie wysłana


Jak tylko otrzymamy adres dostawy itp., nagroda zostanie wysłana do szczęśliwego zwycięzcy tak szybko, jak to możliwe. Staramy się, aby produkty z naszych konkursów były na stanie, aby zwycięzca nie musiał niepotrzebnie czekać. W konkursach, w których można dowolnie wybierać spośród modeli i kolorów, może być dłuższy czas dostawy. Ty, który jesteś zwycięzcą, zawsze możesz skontaktować się z nami, aby zapytać o czas dostawy.

Zawsze wysyłamy bezpośrednio pod drzwi do zwycięzcy, jeśli chcesz doręczyć przesyłkę do sklepu z paczkami lub na inny adres dostawy, podaj to przy pierwszym kontakcie z nami.

Reklamacja

Lampa, którą wygrałeś w konkursie, posiada OCZYWIŚCIE 2-letnią gwarancję.

Jeśli chcesz zareklamować swoją lampę konkursową, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w tej sprawie.

Wymiana nagrody

Nie ma możliwości wymiany nagrody na gotówkę lub na inny produkt.

Gratis żarówka

Kiedy robisz zakupy w Mistrzlamp.pl, w zdecydowanej większości przypadków dostępna jest bezpłatna żarówka. NIE dotyczy to GIVEAWAY.

Pytania

ZAWSZE staramy się przestrzegać aktualnych reguł podczas organizowania konkursów. Jeśli uważasz, że łamiemy zasady lub masz pytania dotyczące naszego konkursu i warunków, zawsze możesz wysłać nam wiadomość e-mail na info@mistrzlamp.pl