Program partnerski Mistrzlamp
PARTNER STOWARZYSZONY
Jako nasz partner afiliacyjny możesz zarabiać pieniądze, promując nasze produkty na swojej stronie internetowej, blogu i nie tylko. Oferujemy szeroki wybór produktów oświetleniowych niektórych z najbardziej uznanych marek w branży, w tym Louis Poulsen, Flos, Gubi i wielu innych.
Jako partner afiliacyjny otrzymujesz dostęp do naszych kreacji w postaci banerów, zaktualizowanych logo i obrazów środowiskowych, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej lub blogu. Co miesiąc na naszej stronie prowadzone są co najmniej 3 kampanie, więc jest wiele okazji do znalezienia materiałów, które pasują do Twojej grupy docelowej. Pod koniec każdego miesiąca wysyłamy newsletter, w którym informujemy o nadchodzących kampaniach i ofertach specjalnych. Średni czas płatności wynosi około 2 tygodni i autoryzujemy wszystkie zakończone transakcje.

Naszym celem w ramach programu partnerskiego jest zwiększenie świadomości marki i pozyskanie nowych klientów, a także dotarcie z naszymi ofertami i promocjami do nowych i obecnych klientów.

Jeśli chodzi o program afiliacyjny, mamy kilka "no go" i są one następujące:

 • Nie pracujemy z witrynami hazardowymi, treściami dla dorosłych, kryptowalutami, witrynami pożyczkowymi lub witrynami, które wyglądają łudząco podobnie do sklepu internetowego.
 • Reklamowanie produktów Louis Poulsen jest nie dozwolone.
 • Marki sklepów nie mogą być kojarzone ze słowami takimi jak "kopia"

  Współpracujemy z różnymi platformami, więc istnieje wiele możliwości znalezienia tej, która działa w Twoim kraju lub regionie - sprawdź, z którą współpracujemy w Polsce: AdTraction

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszego programu partnerskiego, skontaktuj się z nami:
  Kristina Simonsen
  Content Manager
  E-mail: kristina.simonsen@lampemesteren.dk  

  Liczymy na dobrą współpracę.

  Z pozdrowieniami
  Mistrzlamp