Swirl

W 2014 roku firma zajmująca się tradycyjnym oświetleniem Le Klint wprowadziła na rynek serię Swirl stworzoną przez znanego projektanta przemysłowego Øivinda Slaatto. W 2008 roku skończył studia i już tutaj zaczął rysować to, co później miało stać się tymi pięknymi lampami. Tworzenie trwało długo, ponieważ chciał zapewnić połączenie między formą, funkcją i oczywiście samym światłem. Musiało być fantastycznie, dlatego bryła składa się przede wszystkim z zakrzywionych listew. Zapewniają doskonały rozsył światła. Seria składa się z lamp wiszących, podłogowej, stołowej i kinkietu. Lampy wiszące są dostępne w kilku różnych rozmiarach, dlatego w serii zawsze znajdzie się lampa, która odpowiada Twoim potrzebom oświetleniowym. Projekt inspirowany jest skandynawską tradycją projektową i klasycznym kunsztem, który reprezentuje firma oświetleniowa Le Klint.
Swirl 3 Lampa Wisząca Small Biała - Le Klint
RRP PLN 2 270,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Swirl 3 Lampa Wisząca Medium w Kolorze Miedzi - Le Klint
RRP PLN 3 569,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Swirl Lampa Podłogowa Czarno/Biała - Le Klint
RRP PLN 4 218,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Swirl 2 Lampa Wisząca Medium w Kolorze Miedzi - Le Klint
RRP PLN 3 569,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Swirl 3 Lampa Wisząca Large w Kolorze Miedzi - Le Klint
RRP PLN 9 738,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Swirl 2 Lampa Wisząca Large Biała - Le Klint
RRP PLN 6 491,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Swirl 2 Lampa Wisząca Large w Kolorze Miedzi - Le Klint
RRP PLN 9 738,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 18 z 18 produktów
W serii jest lampa dla każdego! Oprócz wielu rodzajów lamp, takich jak lampy stołowe, kinkiety, lampy wiszące itp., wszystkie lampy z tej serii są również dostępne w kilku różnych kolorach. Dostępne są w kolorze białym, srebrnym i brązowym. Lubisz ciepłe oraz świecące odcienie w domu? Dopasuj do lampy wiszącej lub podłogowej w pięknym brązowym kolorze i dodaj jeszcze więcej atmosfery swojemu wystrojowi. Czy z drugiej strony lubisz stylowy i zimny odcień szarości? Wybierz lampę w kolorze srebrnym lub białym i uzupełnij swój nordycki look w Twoim domu.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.