Pokój Dziecięcy

Dokładamy wszelkich starań, aby udekorować pokoje naszych dzieci, ponieważ są one dla nas najważniejsze i oczywiście muszą mieć to, co najlepsze na całym świecie!

Tutaj znajdziesz wszystkie lampy, które świetnie nadają się do pokoju dziecięcego i mogą towarzyszyć pociechom przez wiele lat.

Wszystkie nasze oświetlenie jest dostarczane z żarówkami.
Rice Paper Shade Ø60 - HAY
RRP PLN 179,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Rice Paper Shade Ø50 - HAY
RRP PLN 139,00
Na stanie teraz
Banana Lamp Dewey Lampa Stołowa Żółta - Seletti
RRP PLN 675,00
Znowu w magazynie 13-10-2023
Rice Paper Lampa Wisząca Ø60 - HAY
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Neon Tube LED Warm White - HAY
RRP PLN 305,00
Na stanie teraz
Setago JH27 Lampa Stołowa Twilight & Sand - &Tradition
RRP PLN 682,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Lantern Lampa Wisząca Large - New Works
RRP PLN 1 799,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Neon Tube LED Yellow - HAY
RRP PLN 305,00
Znowu w magazynie 09-10-2023
PC Portable Lampa Stołowa Olive - HAY
RRP PLN 519,00
Znowu w magazynie 06-10-2023
Miffy First Light New - Mr. Maria
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Pokaż 36 z 396 produktów

Jakie lampy wybrać do pokoju dziecięcego?

Nie ma żadnych zasad ani wytycznych dotyczących tego, co jest dobre, a co złe do umieszczenia w pokoju dziecięcym. Na Mistrzlamp.pl mamy mnóstwo zabawnych, kolorowych oraz ekscytujących lamp, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom. Oczywiście ważne jest, aby mieć dobre oświetlenie w pokojach dziecięcych, aby było dużo kreatywności i zabawy, a także przytulne oświetlenie na ciemne noce oraz bezpieczeństwo.Oczywiście zaletą delikatnej lampy dla dzieci jest to, że wisi na tyle wysoko, że nie zniszczy się podczas walki na poduszki ani nie stanie się zbyt kucha dla małych rozbrykanych paluszków. Wiele osób wybiera lampę taką jak Miffy od Mr. Maria bo daje naprawdę przytulne światło, lampa nie jest łatwa do zniszczenia a także jest niesamowicie urocza. Jest dostępny w dwóch rozmiarach, a jeśli nie lubisz Miffy'ego, który jest królikiem, jest też wiele innych zabawnych figurek do wyboru.


Kolorowe lampki do pokoju dziecięcego.


Każdy ma kolor, który preferuje bardziej niż inne, i oczywiście dotyczy to również dzieci. Dlatego mamy również wiele lamp w różnych kombinacjach kolorystycznych, wielo- kolorowe lub jednym kolorze, wystarczy znaleźć wśród nich swoją ulubioną, ilość jest ogromna.Lampę wiszącą Illumin follow your age autorstwa Dyberg Larsen najlepiej można określić jako dziecięcą lampę na całe życie. Lampa, którą Ty i Twoje dziecko możecie zmieniać przez cały ich okres wzrastania - od dziecka do dorosłego.

 Lampę dla dzieci Follow your Age można spersonalizować za pomocą własnych rysunków, zdjęć, wydruków, kolorowego kartonu, zdjęć przedstawiających hobby, takich jak zwierzęta, samochody, kreskówki, zdjęcia fanów itp. Lampę wiszącą można łatwo zmontować - w 11 minut. i można ją dowolnie zmieniać, aby zawsze nadążała za duchem czasu, a jednocześnie dawała radość samodzielnego tworzenia i kształtowania wystroju. Tutaj możesz użyć zdjęć, własnych grafik, rysunków, tapet, kolorowego kartonu i tylko Twoja wyobraźnia wyznacza granice.

 
Designerskie lampy dla dzieci.

Jeśli uważasz, że oświetleniem w domu powinny być piękne designerskie lampy, styl musi oczywiście być kontynuowany w pokoju dziecięcym. Designerskie lampy dla dzieci stają się coraz bardziej rozpowszechnione, dlatego istnieje również bogaty wybór designerskich lamp, które ozdobią zarówno pokój dziecięcy, jak i salon.


Lampa Follow me firmy Marset to zabawna i zupełnie inna lampa, którą możesz zabrać ze sobą, ma ściemniacz, dlatego może być również dobrą lampką na stoliku nocnym.

Lampa wisząca EOS od Vita to niesamowicie przytulna designerska lampa, która jest chmurą piór. Łatwo się czyści, a w pomieszczeniu tworzy naprawdę ładne i użyteczne światło.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.