Pokój Dziecięcy

Dokładamy wszelkich starań, aby udekorować pokoje naszych dzieci, ponieważ są one dla nas najważniejsze i oczywiście muszą mieć to, co najlepsze na całym świecie!

Tutaj znajdziesz wszystkie lampy, które świetnie nadają się do pokoju dziecięcego i mogą towarzyszyć pociechom przez wiele lat.

Wszystkie nasze oświetlenie jest dostarczane z żarówkami.
Paper Lampa Wisząca Ø80 - HAY
RRP PLN 525,00
Na stanie teraz
Miffy First Light New - Mr. Maria
RRP PLN 370,00
Na stanie teraz
Paper Lampa Wisząca Ø60 - HAY
RRP PLN 421,00
Na stanie teraz
Neon Tube LED Ice Blue - HAY
RRP PLN 324,00
Na stanie teraz
Paper Lampa Wisząca Ø50 - HAY
RRP PLN 376,00
Na stanie teraz
Miffy Bundle Of Light - Mr. Maria
RRP PLN 119,00
Na stanie teraz
Neon Tube LED Różowa - HAY
RRP PLN 324,00
Na stanie teraz
Neon Tube LED Red - HAY
RRP PLN 324,00
Na stanie teraz
Boris First Light - Mr. Maria
RRP PLN 370,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 591 produktów

Jakie lampy wybrać do pokoju dziecięcego?

Nie ma żadnych zasad ani wytycznych dotyczących tego, co jest dobre, a co złe do umieszczenia w pokoju dziecięcym. Na Mistrzlamp.pl mamy mnóstwo zabawnych, kolorowych oraz ekscytujących lamp, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom. Oczywiście ważne jest, aby mieć dobre oświetlenie w pokojach dziecięcych, aby było dużo kreatywności i zabawy, a także przytulne oświetlenie na ciemne noce oraz bezpieczeństwo.Oczywiście zaletą delikatnej lampy dla dzieci jest to, że wisi na tyle wysoko, że nie zniszczy się podczas walki na poduszki ani nie stanie się zbyt kucha dla małych rozbrykanych paluszków. Wiele osób wybiera lampę taką jak Miffy od Mr. Maria bo daje naprawdę przytulne światło, lampa nie jest łatwa do zniszczenia a także jest niesamowicie urocza. Jest dostępny w dwóch rozmiarach, a jeśli nie lubisz Miffy'ego, który jest królikiem, jest też wiele innych zabawnych figurek do wyboru.


Kolorowe lampki do pokoju dziecięcego.


Każdy ma kolor, który preferuje bardziej niż inne, i oczywiście dotyczy to również dzieci. Dlatego mamy również wiele lamp w różnych kombinacjach kolorystycznych, wielo- kolorowe lub jednym kolorze, wystarczy znaleźć wśród nich swoją ulubioną, ilość jest ogromna.Lampę wiszącą Illumin follow your age autorstwa Dyberg Larsen najlepiej można określić jako dziecięcą lampę na całe życie. Lampa, którą Ty i Twoje dziecko możecie zmieniać przez cały ich okres wzrastania - od dziecka do dorosłego.

 Lampę dla dzieci Follow your Age można spersonalizować za pomocą własnych rysunków, zdjęć, wydruków, kolorowego kartonu, zdjęć przedstawiających hobby, takich jak zwierzęta, samochody, kreskówki, zdjęcia fanów itp. Lampę wiszącą można łatwo zmontować - w 11 minut. i można ją dowolnie zmieniać, aby zawsze nadążała za duchem czasu, a jednocześnie dawała radość samodzielnego tworzenia i kształtowania wystroju. Tutaj możesz użyć zdjęć, własnych grafik, rysunków, tapet, kolorowego kartonu i tylko Twoja wyobraźnia wyznacza granice.

 
Designerskie lampy dla dzieci.

Jeśli uważasz, że oświetleniem w domu powinny być piękne designerskie lampy, styl musi oczywiście być kontynuowany w pokoju dziecięcym. Designerskie lampy dla dzieci stają się coraz bardziej rozpowszechnione, dlatego istnieje również bogaty wybór designerskich lamp, które ozdobią zarówno pokój dziecięcy, jak i salon.


Lampa Follow me firmy Marset to zabawna i zupełnie inna lampa, którą możesz zabrać ze sobą, ma ściemniacz, dlatego może być również dobrą lampką na stoliku nocnym.

Lampa wisząca EOS od Vita to niesamowicie przytulna designerska lampa, która jest chmurą piór. Łatwo się czyści, a w pomieszczeniu tworzy naprawdę ładne i użyteczne światło.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.