Lampy nad Stolik Kawowy

Zebraliśmy szereg lamp wiszących, które będą wspaniale się prezentować nad stolikiem kawowym. Wybierając oświetlenie do powieszenia ponad tym stołem, pamiętaj, że lampa powinna zachęcać i pasować do reszty Twojego salonu. Dodatkowo trzeba się zastanowić, jakie przeznaczenie powinna mieć. Czy ma stwarzać nastrój, rozświetlać pomieszczenie czy może zapewnić skupione światło nad samym stolikiem kawowym. Czy lampa wisząca powinna emitować rozproszony czy bezpośredni blask? Jest wiele decyzji do podjęcia. W salonie trzeba spełnić wiele wymagań, jeśli chodzi o oświetlenie, ale na szczęście dla Ciebie jest też wiele lamp do wyboru
Pokaż 36 z 1269 produktów
Lampy nad stolikiem kawowym nie zawsze są najłatwiejsze do zamontowania, ale na Mistrzlamp.pl mamy kilka przykładów, które mogą być pomocne lub przynajmniej dać trochę inspiracji. Lampa nie tylko musi dobrze wyglądać w pomieszczeniu, w którym jest umieszczona, ale musi też być użyteczna i z pewnością nie przeszkadzać. Jeśli chodzi o salon, oświetlenie musi być przede wszystkim przytulne i mieć odpowiednią lokalizację w stosunku do telewizora i sofy.

Mamy bardzo dobre doświadczenia z lampą wiszącą Skygarden firmy Flos. To bardzo piękna lampa z mnóstwem interesujących detali i, co nie mniej ważne, pięknym światłem. Można ją umieścić odpowiednio wysoko nad stolikiem kawowym, aby nie zasłaniała kąta widzenia telewizora i nadal wyglądała naprawdę ładnie.

Dobre doświadczenia mamy również z lampą sufitową Arigato firmy Grupa Products. Jest to lampa inspirowana UFO, która tworzy zupełnie wyjątkowy wyraz w swoim otoczeniu, ma wiele ustawień, dzięki czemu może świecić w wybranym kierunku, a następnie wisi wysoko w pomieszczeniu, aby nie przeszkadzała telewizor lub podczas rozmowy.

Więcej o lampach wiszących nad stolikiem kawowym

Aby znaleźć idealną lampę wiszącą nad stolikiem kawowym, ważne jest, aby znaleźć taką, która zapewnia odpowiednie światło, które nie może oślepiać, nawet jeśli lampa musi wisieć stosunkowo wysoko. Musi ładnie wyglądać, nawet jeśli będzie wisieć wyżej niż wisząca lampa w kuchni czy jadalni. to jest np. ważne jest, aby znaleźć lampę z dobrym kloszem na dole, aby żarówka nie oślepiała, gdy siedzisz na kanapie.

Często mamy klientów, którzy przesyłają swoje oferty na idealne dopasowanie różnych lamp, a wielu z nich używa lampy wiszącej VP2 firmy Verner Panton — &tradition nad stolikiem kawowym. Jest to duża, piękna lampa w stylu retro, która jest odpowiednio prosta i niepowtarzalna. Pasuje do większości domów, nowoczesnych i minimalistycznych oraz retro i rustykalnych, stworzy cudowne oświetlenie w każdym otoczeniu.

Wiele osób poleciło nam również dużą lampę wiszącą Beads Octo firmy Innermost – niesamowicie piękną lampę, która tworzy mnóstwo przyciągającego wzrok i, co nie mniej ważne, najpiękniejszego światła.

Jeśli lubisz styl całkowicie, z pewnością możemy polecić lampę wiszącą Flat S1 firmy LIGH-POINT. Jest bardzo popularny wśród wielu osób i tworzy doskonałe, nieoślepiające światło nad stolikiem kawowym
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.