Antidark Lampy

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży oświetleniowej można śmiało powiedzieć, że ANTIDARK zna swoje światło. Ich projekty są ucieleśnieniem skandynawskiego designu, w którym kluczem jest prostota i praktyczność.

ANTIDARK jest szczególnie znany z pracy z wbudowaną technologią LED, która otwiera nowe możliwości pod względem wzornictwa i funkcjonalności.

Zapoznaj się z ich kolekcją, w której znajdziesz niekwestionowany bestseller EASY Spot, który sprawdził się jako oświetlenie główne w aktywnych pomieszczeniach domu. W pięknej, prostej kolekcji znajdziesz również wybór lamp zewnętrznych, ściennych i wiszących.
Pokaż 36 z 256 produktów
Historia, która zaczęła się kilkadziesiąt lat temu pod nazwą Scan Studio. Tutaj głównym zadaniem była sprzedaż osprzętu i oświetlenia do sklepów detalicznych.

Dzięki rozwiązaniom, które były zarówno innowacyjne, funkcjonalne, jak i piękne, szybko stały się częścią topu przy wyborze opraw oświetleniowych. Zarówno w większych, jak i mniejszych projektach.

Ich popularna seria EASY Spot była cicho poszukiwana w domach prywatnych. Easy Spot to seria spotów, które sprawdzają się zarówno podczas instalacji, jak i rozbudowy. Tutaj czyste linie zostały zakończone, a funkcjonalność w najlepszym wydaniu. Bestseller, który stał się popularny w całej Skandynawii.

Dziś widzimy je w przedpokojach, dużych kuchniach, salonach oraz w łazience, gdzie zapewniają fantastyczne światło, a jednocześnie zachwycają wyrazistością.

Dziś ANTIDARK oferuje pełną gamę lamp do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Większość ich asortymentu kontynuuje zaawansowana technologia LED, która oferuje zupełnie wyjątkowe możliwości, patrz m.in. elegancki kinkiet Dot, czy kultowa seria lamp VIP.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.