Panele LED

Dzięki panelowi LED otrzymujesz piękne światło, które włącza się natychmiast i równomiernie rozchodzi się po całym pomieszczeniu, a także zapewnia zrównoważone oświetlenie. Panele LED mają różne wymiary, w tym szerokości, wysokości i długości, dzięki czemu możesz znaleźć dokładnie taki panel LED, który będzie pasował do wystroju i potrzeb oświetleniowych. Panele LED można montować zarówno w suficie, jak i na nim, gdzie piękne światło LED tworzy wrażenie świetlika. Ten typ oświetlenia można umieszczać we wszystkich pomieszczeniach i stylach aranżacji wnętrz, ale ponieważ są dość płaskie, doskonale nadają się do pomieszczeń z niskimi sufitami. Zapoznaj się z poniższą ofertą paneli LED wśród luksusu w przystępnej cenie i znajdź model, który idealnie pasuje do Twojego domu lub miejsca pracy.
Arya Lampa Sufitowa W59 White - Arcchio
RRP PLN 1 349,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 58 produktów

Idealny panel LED

Oprócz uwzględnienia różnych wymiarów panelu LED przy wyborze odpowiedniego, należy również wziąć pod uwagę liczbę lumenów, która wskazuje, jak bardzo jasno świecą - im jaśniejsze światło, tym wyższa liczba lumenów. Dlatego warto zastanowić się, które pomieszczenie chcesz oświetlić i jak mocne powinno być oświetlenie, aby mieć pewność, że wybierzesz perfekcyjny panel LED. Jednocześnie musisz również pomyśleć o tym, jak często światło będzie używane, aby znaleźć model o żywotności odpowiadającej Twoim potrzebom.

Temperatura barwowa światła w panelach LED


Temperatura barwowa światła LED jest mierzona w kelwinach w skali temperatury od 0-10 000, gdzie im niższa wartość, tym cieplejsze światło i na odwrót. Zimne białe światło, mające około 4000 kelwinów, najlepiej nadaje się do sklepów, a dokładniej witryn sklepowych, ponieważ zimniejsza barwa najlepiej nadaje się do ekspozycji towarów. Ciepłe białe światło o ilości około 3000 kelwinów jest lepsze w domu lub w biurze, gdzie może stworzyć przytulną, odprężającą i zachęcającą atmosferę.

Ściemnianie LED-ów


Jeśli poszukujesz ściemnialnego panela LED, zwróć uwagę na specyfikacje, aby sprawdzić, czy panel, na który patrzysz, oferuje tę funkcję. Posiadanie ściemnianego panelu w domu może być świetne, ponieważ pozwala stworzyć idealną atmosferę i podążać za cyklem naturalnego światła na zewnątrz. Jednocześnie korzystne może być posiadanie w miejscu pracy takiego modelu dzięki czemu można dostosować natężenie światła do zadań roboczych, przełączając się między światłem skupionym a relaksującym.

Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, możesz przejrzeć jeszcze więcej rozwiązań LED tutaj