DCWéditions Lampe

DCW to renomowana francuska firma założona w 2008 roku przez Philippe'a Cazera i Frédérica Winklera z ambicją produkowania ponadczasowych przedmiotów niepodlegających ówczesnym trendom i stylom. Oznacza to, że w ciągu ostatnich kilku lat wypuściła na rynek szereg wspaniałych współczesnych oraz starych klasyków lamp z całego świata. Znani są między innymi z reprodukcji kultowego projektu Lampe Gras, zaprojektowanego przez słynnego inżyniera Bernard-Albina Grasa lub uruchomić znakomitą Kolekcję Mantis stworzoną przez brytyjskiego rzeźbiarza Bernarda Schottlandera. Edycje DCW obejmują starannie wyselekcjonowaną gamę unikalnych, ponadczasowych, funkcjonalnych oraz trwałych przedmiotów zaprojektowanych tak, aby wytrzymać próbę czasu. Dlatego poniżej znajdziesz odpowiednią lampę DCW!
Rosalie Lampa Ścienna Gold - DCW
RRP PLN 2 646,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 461 produktów

Więcej o DCW  

Here Comes the Sun jest produkowany przez DCW, która produkuje również Lampe Gras, Schottlander Mantis i In The Tube. Po ponownym uruchomieniu, Here Comes the Sun ponownie stało się szalenie popularne i pomogło umieścić DCW na mapie świata.

Oryginalna Here Comes the Sun stała się przedmiotem kolekcjonerskim wśród entuzjastów lamp i do dziś jest jedną z wielkich designerskich lamp lat 70-tych.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.