ferm LIVING Kids

Jeśli chcesz stworzyć inspirujący, praktyczny i przede wszystkim przytulny pokój dziecięcy, kategoria dziecięca ferm LIVING to raj dla wyjątkowych i stylowych produktów. Od najbardziej pomysłowych lamp ferm LIVING dla dzieci po praktyczne schowki, dywaniki i biurka dla dzieci, inspirujące zabawki, półki, wieszaki na ubrania, wieszaki ścienne, gry pamięciowe i wiele więcej. Nie martw się, ferm LIVING ma wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć pełen przygód i edukacyjny wszechświat dla swoich dzieci!
Braided Ark Natural - ferm LIVING
RRP PLN 584,00
Na stanie teraz
Tent Beetle Embroidery Dark Olive - ferm LIVING
RRP PLN 569,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Toro Play Kitchen Natural - ferm LIVING
RRP PLN 1 024,00
Znowu w magazynie 25-06-2024
Apple Braided Storage Small Natural - ferm LIVING
RRP PLN 210,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Kids Memory Box-The Beginning Of My Life - ferm LIVING
RRP PLN 486,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pear Braided Storage Large Natural - ferm LIVING
RRP PLN 486,00
Znowu w magazynie 05-08-2024
Pear Braided Storage Small Natural - ferm LIVING
RRP PLN 240,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Bird Lampa Ścienna Oiled Oak - ferm LIVING
RRP PLN 486,00
Znowu w magazynie 26-06-2024
Apple Braided Storage Large Natural - ferm LIVING
RRP PLN 486,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Cloud Lampa Ścienna Oiled Oak - ferm LIVING
RRP PLN 486,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Dots Abażur Embroidered Textile - ferm LIVING
RRP PLN 584,00
Znowu w magazynie 25-06-2024
Kuku Doll Bed Natural - ferm LIVING
RRP PLN 426,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Fruiticana Tufted Rug L Pineapple - ferm LIVING
RRP PLN 1 138,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Round Dorm - ferm LIVING
RRP PLN 909,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Safari Tufted Rug Leopard - ferm LIVING
RRP PLN 853,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pear Bean Bag Dusty Rose - ferm LIVING
RRP PLN 626,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Air Balloon Lampa Ścienna Oiled Oak - ferm LIVING
RRP PLN 486,00
Znowu w magazynie 02-10-2024
The World Pouf Off-White - ferm LIVING
RRP PLN 811,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pokaż 36 z 50 produktów

ferm LIVING haczyki i półki - porządkowanie ze stylem


Dzieci uwielbiają wyrażać swoją osobowość poprzez otoczenie, a dzięki haczykom i półkom od ferm LIVING mogą to robić w zabawny i funkcjonalny sposób. Wyobraź sobie rząd kolorowych haczyków na ścianie, które nie tylko wywołują uśmiech na twarzy, ale także umożliwiają dziecku powieszenie ulubionego stroju, ubrania lub torby, aby utrzymać podłogę w czystości i porządku. Haczyki te są nie tylko praktyczne w utrzymaniu porządku w pokoju, ale także dodają mu uroku.

Półka od ferm LIVING jest również świetnym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego. Nie tylko zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania książek, zabawek lub przedmiotów dekoracyjnych, ale także tworzy piękną oprawę dla rzeczy, które dziecko uwielbia. Wyobraź sobie małą półkę nad biurkiem, na której Twoje dziecko może wyeksponować swoje ulubione książki lub małe skarby - jest to zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne!

Dywaniki ferm LIVING - miękkość i kreatywność


Dywaniki ferm LIVING to coś więcej niż tylko sposób na ogrzanie stóp, to także dekoracyjne elementy wystroju pokoju dziecięcego. ferm LIVING oferuje szereg unikalnych dywaników, które są nie tylko estetyczne, ale także edukacyjne, inspirujące do godzin zabawy i pomysłowych przygód. Wyobraź sobie piękny gobelin z zabawnymi wzorami i kolorami, który może przekształcić pokój w magiczny krajobraz, który dziecko może odkrywać i marzyć. Dywanik dziecięcy od ferm LIVING to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także zaproszenie do kreatywnej zabawy i przytulnych chwil na podłodze.

Unikalne dywaniki ścienne i podłogowe obejmują Forest Tapestry, Animal Tufted Rug Polar Bear i Bird Tapestry. Podczas gdy Forest Tapestry zabiera dzieci na pełen przygód spacer po lesie, Animal Tufted Rug Polar Bear zaprasza je do zabawy, jednocześnie ucząc się o dzikiej przyrodzie i środowisku. Dywan Bird Tapestry ozdobiony kolorowymi ptakami to nie tylko piękne kolory, ale także okazja do rozmowy o różnych ptakach i ich cechach. Dywany ferm LIVING to portale do świata zabawy, nauki i wyobraźni, które wzbogacą codzienne życie Twojego dziecka w znaczący sposób.

Przechowywanie ferm LIVING - porządkuj z łatwością


Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom do przechowywania ferm LIVING możesz z łatwością śledzić zabawki, książki i inne rzeczy swojego dziecka. Od pięknych koszy po stylowe pudełka do przechowywania, istnieje wiele opcji, aby stworzyć porządek w elegancki sposób. Wyobraź sobie kącik pokoju poświęcony zabawkom, gdzie wszystko ma swoje miejsce w pięknych pudełkach do przechowywania z zabawnymi wzorami. Nie tylko pomaga to utrzymać porządek w pokoju, ale także pozwala dziecku uczyć się odpowiedzialności i organizacji w zabawny sposób.

Dzięki kategorii dziecięcej ferm LIVING możesz stworzyć pokój dziecięcy, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także pełen osobowości i kreatywności. Od lampek nocnych po biurka, od zabawek po dywaniki do pokoju dziecięcego, każdy produkt jest starannie zaprojektowany, aby przestrzeń dziecka była przytulnym i inspirującym miejscem.

Znajdź także wyjątkowe akcesoria domowe dla dzieci od marek takich jak Bloomingville, OYOY Living Design i wielu innych tutaj.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.