GUBI Lampy

GUBI to duńska firma projektowa, której celem jest celebrowanie przywileju życia.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektach, które łączą przeszłość z teraźniejszością bez konieczności poświęcania możliwości rozwoju.

Efektem tego procesu są cudowne i funkcjonalne koncepcje, które pobudzają zmysły.

Napędzane pasją i odwagą, GUBI dąży do perfekcji. Ewolucja jest podstawą każdego pojedynczego projektu wprowadzanego przez GUBI.
Pokaż 36 z 324 produktów

Więcej na temat projektu lampy Gubi Bestlite

Najbardziej znaną serią Gubi jest seria lamp Bestlite, którą zaprojektował Robert Dudley Best. Projekt serii Bestlite wywodzi się z jej przemysłowych korzeni i jest dziś nowoczesną klasyką. Lampa stołowa BL1 pochodzi z lat 30. XX wieku, kiedy Winston Churchill miał piękną lampę stojącą na biurku w Whitehall. To był wielki przełom dla serii Bestlite, która uczyniła z niej nowoczesny klasyk. Seria Bestlite ma minimalistyczny design, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego domu, biura, kreatywnego kącika lub stolika nocnego. Istnieje wiele opcji z serią Bestlite, która jest dostępna jako kinkiet, lampa stołowa, lampa podłogowa i lampa wisząca.Lampa Gubi Grässhoppa – prawdziwy klasyk


Kultowa seria lamp Grässhoppa została zaprojektowana przez Gretę M. Grossman w 1947 roku. Jest to wyrafinowana seria lamp, która obejmuje lampę stołową, wiszącą i podłogową. Seria Gräshoppa ma unikalny design, który jest zabawny i do dziś bardzo popularny. Jest to lampa, która tworzy idealne światło, które można zastosować w każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego, czy znajduje się ono przy biurku, nad stołem jadalnym, czy nawet w kuchni. Jest to piękna lampa dostępna w kolorach Vintage Red, Jet-Black, Anthracite Grey, Matt White, Blue Grey i Warm Grey. Gräshoppa to prawdziwy klasyk, który jest produkowany z ładnym mosiężnym lub kolorowym stojakiem.

Co charakteryzuje lampy ścienne, podłogowe, stołowe i wiszące Gubi Bestlite


Jedną z cech charakterystycznych serii Bestlite jest ich duża funkcjonalność, co sprawia, że ​​pokochali ją architekci, projektanci i entuzjaści kreatywności na całym świecie. Jest to kultowa seria lamp o minimalistycznym i prostym designie, która czerpie inspirację ze szkoły projektowej Bauhaus. Czyste linie i design przemysłowy bardzo dobrze charakteryzują serię Bestlite. Jest to designerska lampa, która zapewnia doskonałe światło, które nadaje się zarówno do czytania, jak i do normalnego oświetlenia. Seria lamp Gubi Bestlite, dostępna w kolorach: matowej bieli, czerni, porcelany, chromu, mosiądzu, złamanej bieli i szarości. Ponadto seria lamp jest dostarczana z ładnym chromowanym lub mosiężnym stojakiem, dzięki czemu pasuje do każdego domu.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.