DybergLarsen Lampy

Od początku działalności w 2011 roku sam założyciel, Thomas Dyberg Larsen , był znacznie zaangażowany w projektowanie i produkcję. Zwłaszcza w najnowszej serii DL, w której wyraźnie przebijają wartości Dyberga Larsena, odcisnął on swoje piętno. Różne i niepowtarzalne lampy są skomponowane w skandynawskim stylu, oraz stwarzają niesamowite doznania dzięki funkcjom lampy, materiale, ekspresji, metodzie produkcji itp.

Wśród wielu popularnych lamp Dyberg Larsen na szczególną uwagę zasługują lampy PineApple oraz Illumen. Są one tworzone we współpracy z designerem Frankiem Kertilem , którego wzornictwo z łatwością wpasowuje się w kolekcję Dyberga Larsena – proste, zrozumiałe i przepiękne, z „krawędzią”, która sprawia, że ​​kolekcje te są inne.

Wraz z rozwojem rynku e-commerce i eksportu DybergLarsen zaprojektował i opracował nową serię lamp, którą nazywamy ILLUMIN. Jeśli przyjrzysz się bliżej logo, możesz je również przeczytać jako 11 min. A jest to przybliżony czas potrzebny na złożenie właśnie takiej lampy wiszącej!
Pokaż 36 z 301 produktów

Więcej informacji o lampach Dyberg Larsen

W 2015 roku na rynku pojawiła się kolejna kompleksowa seria w metalu, którą nazywamy Crayon, ponieważ jest inspirowana czubkiem słynnych kredek o tej samej nazwie. Seria obejmuje 4 różne rozmiary w 2 różnych kolorach i jest produkowana zarówno z metalu, jak i szkła. Ta seria nadaje się zarówno do domów prywatnych, jak i na rynek komercyjny, ponieważ pokrywa większość potrzeb oświetleniowych.

Niedawno pojawiły się 3 nowe metalowe lampy, a jeszcze bardziej ekscytujące oświetlenie jest w kolejce do wprowadzenia.

Ośmielamy się obiecać, że następne 5 lat będzie nie mniej ekscytujące w całej Europie.

Zalety serii PineApple:

Oprócz klasycznego kształtu z przesuniętymi kloszami, które zapobiegają odblaskom, jego ekspresja jest niemal rzeźbiarska i ozdabia każde pomieszczenie, zarówno ze światłem, jak i bez. Seria jest bardzo obszerna w wielu rozmiarach, zarówno jako lampa wisząca, stołowa czy podłogowa.

Zalety serii ILLUMIN firmy Dyberg Larsen:

Seria jest dostarczana w paczkach i jest niezwykle łatwa w montażu - nawet z załączoną instrukcją. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w pudełku, podstawce, kloszach, gniazdku i kablu, więc po ok. 11 minut masz piękne oświetlenie za wyjątkowo dobrą cenę. Seria składa się z ponad 10 różnych kształtów i kolorów.

Zalety lamp metalowych:

Wszystkie lampy są wykonane z mocnego metalu i mają piękny lakier, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu i wandaloodporne. Wszystkie lampy dostarczane są z gniazdkiem i przewodem, gotowe do zawieszenia.

Filozofią projektowania w DybergLarsen jest tworzenie produktów, w których można wyrazić skandynawskie DNA. Prosty, zrozumiały, piękny, czysty i najlepiej z „ostrzem”, który czyni go bardzo osobistym.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.