Tala Lampy

Tala to młoda brytyjska marka oświetleniowa, której misją jest tworzenie znakomitych produktów, które pozytywnie wpływają na otoczenie.

Firma została założona przez czterech przyjaciół z Uniwersytetu w Edynburgu, których łączyła pasja do designu, technologii i zrównoważonego rozwoju. Podczas wykonywania projektu paneli słonecznych na dach hotelu cała czwórka zgodziła się, że trzeba jeszcze bardziej zoptymalizować źródło światła za pomocą LED-ów i narodził się pomysł na ich żarówki.

Tala produkuje żarówki LED, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś/-aś! Każda ma inny i zalotny wyraz, który może całkowicie zmienić charakter Twojej lampy!

Firma Tala wprowadziła również na rynek serię gniazd stołowych i sufitowych z dębowym, orzechowym i miedzianym wykończeniem. Te lampy same w sobie są już czarujące, ale w połączeniu z efektownymi żarówkami otrzymasz kompletną i niesamowitą lampę Tala!

Poniżej znajdziesz żarówki i lampy firmy Tala.
Lochan Lampa Ścienna Brass - Tala
RRP PLN 610,00
Na stanie teraz
Graphite Lampa Wisząca - tala
RRP PLN 406,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 102 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.