Tom Dixon Lampy

Założony w 2002 roku Tom Dixon jest całkiem młodą firmą w świecie designu. Mając siedzibę w Portobello w Londynie jest całkowicie brytyjskim producentem i projektantem oświetlenia i mebli.

Przedsiębiorstwo opiera się na zaangażowaniu w innowacje i rozwój oraz ma jasną misję ożywienia brytyjskiego przemysłu meblarskiego. Tom Dixon jako marka jest inspirowany unikalnym brytyjskim dziedzictwem kulturowym. Dwa razy w roku wprowadza nowe kolekcje z produktami z zakresu oświetlenia, mebli i akcesoriów domowych, które sprzedawane są w ponad 65 krajach.
Pokaż 36 z 154 produktów

Więcej o marce Tom Dixon

Tom Dixon to popularna brytyjska marka projektowa, która sprzedaje lampy w 65 krajach na całym świecie. Marka jest znana na całym świecie ze swoich futurystycznych i innowacyjnych projektów oświetlenia. Produkty marki Tom Dixon są rozpoznawalne oraz fantastycznej jakości, zdecydowanie jest to marka, której warto się przyjrzeć.

Firma opiera się na zaangażowaniu w innowacje i rozwój oraz ma jasną misję ożywienia brytyjskiego przemysłu meblarskiego. Tom Dixon jako marka jest inspirowana unikalnym brytyjskim dziedzictwem kulturowym. Dwa razy do roku wprowadzane są nowe kolekcje z produktami z zakresu oświetlenia, mebli i akcesoriów domowych, które sprzedawane są w ponad 65 krajach.

Marka Tom Dixon jest najbardziej znana ze swoich projektów oświetleniowych, które dodają ciepła do każdego pomieszczenia i mają nutę nowoczesnego dramatyzmu. Jest to marka, która ma wiele do zaoferowania ze swoimi wyjątkowymi żyrandolami, ciekawymi lampami wiszącymi, efektownymi kinkietami, pięknymi lampami podłogowymi i atrakcyjnymi lampami stołowymi. Lampy inspirowane są wyjątkowym brytyjskim dziedzictwem, co wyraźnie widać w projekcie.Etch od Toma Dixona


Oryginalne kształty projektów oświetlenia i unikalne materiały charakteryzują kolekcje Toma Dixona. Tom Dixon to wyznaczająca trendy marka, która zdobyła niezliczone nagrody za swoje projekty dekoracyjne. Jedną z najbardziej znanych kolekcji z kolekcji lamp Toma Dixona jest Etch. Etch jest inspirowany logiką czystej matematyki i struktur geometrycznych. Kolekcja Etch składa się z lamp wiszących, żyrandoli i świeczników. Lampa ma szczegółowy wzór, który po zapaleniu rzuca wiele inspirujących cieni. W żyrandolu daje bardziej dramatyczny ale tażke piękny efekt. Etch bawi się powtarzającymi się wzorami, które odbijają się w świetle, a jednocześnie mają metaliczny i wypolerowany wygląd. Kolekcja Etch jest dostępna w kolorach mosiądzu, miedzi, srebra, stali i czerni. Jest to kolekcja lamp, która ozdobi każde pomieszczenie, ponieważ jej wyjątkowy kształt zapiera dech w piersiach.Beat od Toma Dixona


Beat to kolejna ekscytująca kolekcja Toma Dixona. Jest to uznana kolekcja lamp, która zdobi domy, restauracje i hotele na całym świecie. Lampy z tej kolekcji mają minimalistyczny wygląd i zostały zainspirowane rzeźbiarską prostotą tradycyjnych mosiężnych garnków oraz tradycyjnych pojemników na wodę. Lampa wisząca Beat jest wykonana z litych kawałków mosiądzu a także jest dostępna w czterech różnych sylwetkach, takich jak Stout, Fat, Tall i Wide. Lampa występuje w kolorach mosiądzu, czerni i bieli. W kolekcji Beat znajdują się również lampy ścienne, podłogowe i stołowe. Każdy element z tej kolekcji lamp jest wyjątkowy i czasochłonny w produkcji, ponieważ wykorzystuje się starożytny proces tworzenia tych wyjątkowych lamp - wyprodukowanie lampy Beat może zająć do 4 dni. Beat to doskonały dodatek do powieszenia nad stołem w jadalni lub w rogu salonu.

Tom Dixon pasuje do nowoczesnego domu, w którym jest miejsce na lampy z materiałów takich jak piękne i polerowane metale, marmur, chrom oraz szkło, a także dający fantastyczne jakościowo dobre światło.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.