Santa & Cole Lampy

Nowoczesność i funkcjonalność łączą się z miejskim podejściem do projektowania, gdy Santa & Cole tworzy lampy. Ręcznie robione oświetlenie charakteryzuje się wysoką jakością i estetyczną nagością, i jest stworzone z myślą o skandynawskim wnętrzu, gdzie dużą wagę przywiązuje się do funkcji, przytulnego oświetlenia i naturalnych materiałów. Od 1985 roku firma Santa & Cole konstruuje i wytwarza własne produkty. Jej studio projektowe, biuro i magazyn mają swoje korzenie w Barcelonie w Hiszpanii, gdzie na początku tworzono niezwykłe lampy dla najsłynniejszych barów, co później doprowadziło do używania ich w prywatnych domach.
TMM Lampa Podłogowa Dąb/Biała - Santa & Cole
RRP PLN 4 173,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Pokaż 36 z 99 produktów

Zdobądź, wykorzystuj i rozpowszechniaj wiedzę o „Dobrym designie”

Na Mistrzlamp.pl znajdziesz piękne lampy od Santa & Cole. Ale ich prace wykraczają poza wiele dziedzin. Dlatego możesz natknąć się zarówno na ich książki, meble; takie jak sofy, fotele, stoły i krzesła, poduszki dekoracyjne, półki, a także oświetlenie do wnętrz i na zewnątrz. Ponadto Santa & Cole dostarcza artykuły non-profit dla sektora publicznego; oświetlenie uliczne, stojaki rowerowe, kosze na śmieci. Firma produkuje meble dla dużych odbiorców przemysłowych, a także wyposażenie biurowe dla władz i instytucji publicznych.

Santa & Cole określa się jako branża wiedzy i stara się tworzyć, chronić i rozpowszechniać swoją wiedzę na temat „dobrego projektu”. Odbywa się to poprzez produkty, które charakteryzują się estetyczną nagością, dobrym designem, funkcjonalnością i wysoką jakością. Cechy te są uwzględnione niezależnie od danego obszaru roboczego i są wyraźnie widoczne w ich konstrukcjach lamp.

Ich design charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, wyróżniającym się z tłumu wśród wielu lamp. Jednocześnie są one łatwo rozpoznawalne dzięki specyficznym kształtom i doborowi materiałów. Podejście marki do projektowania cechuje się świadomością przedmiotów codziennego użytku –znalezionych, zaprojektowanych oraz przeprojektowanych, a także przemyśleniami na temat wrażeń z ich używania przez użytkownika.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.