Toldbod

Lampa Toldbod o minimalistycznym i całkowicie spokojnym designie stała się prawdziwym klasykiem oraz wisi w wielu domach na całym świecie! Seria Toldbod składa się z kilku modeli – 290 zaprojektowanych w 1982 roku, 155 z 2006 i 120, który został zaprojektowany w 2009 roku. Szczególnie nowoczesny i piękny Toldbod 120 naprawdę wkroczył na scenę lamp. Lampa wisząca Toldbod pięknie wisi samodzielnie, ale jest też niesamowicie piękna, jeśli jest zawieszona razem, być może w różnych kolorach czy na różnych wysokościach? W lutym 2018 roku Toldbod 120 został wprowadzony na rynek w nowych, pięknych kolorach, w tym różowym, jasnoszarym i niebieskoszarym, dzięki czemu Toldbod teraz pasuje również do kolorowego domu, a może może pełnić rolę „dodatku kolorystycznego” w bardziej minimalistycznym domu?
Toldbod 250 Lampa Wisząca Czarna - Louis Poulsen
RRP PLN 1 859,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Toldbod 170 Lampa Wisząca Ciemnoróżowa - Louis Poulsen
RRP PLN 1 319,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Toldbod 550 Lampa Wisząca Biała - Louis Poulsen
RRP PLN 4 139,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Toldbod 400 Lampa Wisząca Czarna - Louis Poulsen
RRP PLN 3 119,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 27 z 27 produktów

Toldbod – Popularne lampyJeśli potrzebujesz lampy zewnętrznej, Toldbod 155 to świetny wybór! Prosty kształt oraz piękne światło skierowane w dół. Lampa wisząca Toldbod 120 fantastycznie prezentuje się nad stołem jadalnym, w kuchni, a może być w pokoju dziecięcym. Wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, dzięki czemu jest mocna i trwała. Malowana proszkowo powierzchnia nadaje lampie miękkie, jedwabiście matowe wykończenie, które jednocześnie ułatwia konserwację. W lampie wiszącej zastosowano żarówkę halogenową G9. Zespół projektowy Louisa Poulsena opracował Toldbod 120 w 2009 roku i oparł projekt na poprzednikach tej lampy, Toldbod 290 z 1982 i Toldbod 155 z 2006. Cała seria Toldbod wykorzystuje zaawansowany odbłyśnik oparty na PH Ellipse. Była to ostatnia koncepcja oświetlenia ulicznego opracowana przez legendarnego Poula Henningsena. Konstrukcja lampy okazała się doskonała zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Odbłyśnik gwarantuje nieoślepiające, jednolite i symetryczne światło, które doskonale sprawdza się zarówno w przypadku skupionego oświetlenia miejsca pracy, jak i oświetlenia nastrojowego. Toldbod kieruje większość światła w dół, co jest całkowicie zgodne z filozofią PH polegającą na tworzeniu i projektowaniu światła tak, aby oświetlało pomieszczenie bez świecenia bezpośrednio w oczy.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.