Zwrot towaru

Łatwy zwrot

Jeśli zmieniłeś/-aś zdanie i chcesz skorzystać z 100-dniowej polityki zwrotów, możesz dokonać zwrotu za pośrednictwem linku, który wcześniej wysłaliśmy do Ciebie. Link można znaleźć w dowolnej wiadomości e-mail, którą otrzymałeś od Edisona, naszego bota od zamówień.


 • Kliknij „Zobacz moje zamówienie”, wybierz „Zwrot” na dole tej strony i postępuj zgodnie z instrukcjami.
 • Następnie do końca następnego dnia roboczego wyślemy Ci etykietę zwrotną w nowym e-mailu. Wydrukuj etykietę zwrotną i dostarcz paczkę do lokalnego urzędu pocztowego lub punktu kurierskiego.

 • Kiedy zwracasz nam produkt, ważne jest, aby oryginalne opakowanie pozostało nienaruszone.

  Koszt przesyłki zwrotnej wynosi ok. 39 PLN ( jednej paczki ), ale w przypadku dużych paczek i transportu paletowego cena wysyłki może być wyższa.

  Zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

  Jeśli wolisz dokonać zwrotu samodzielnie, wyślij paczkę/i na adres:
  Mistrzlamp.pl
  Odinsvej 6 - Port 32-35
  6950 Ringkøbing
  Dania

  Zalecamy wysyłanie paczek jako przesyłki pocztowe. Zapewnia to możliwość ich śledzenia i eliminuje wszelkie wątpliwości dotyczące tego, czy otrzymaliśmy paczkę (paczki), czy nie.

  UWAGA! Przesyłki należy zwrócić na adres Mistrzlamp.pl – paczki wysłane do urzędu pocztowego lub do paczkomatu nie zostaną odebrane.

  Nie pisz na opakowaniu!

  Jeśli uszkodzisz, popiszesz lub zgubisz opakowanie, obniżasz wartość odsprzedaży produktu, a zatem zmniejszy to kwotę zwrotu pieniędzy. Minimum 130 PLN zostanie potrącone z ceny przedmiotu, jeśli oryginalne opakowanie jest uszkodzone lub do 40% wartości lampy, jeśli na przykład nie zostanie zwrócona w oryginalnym opakowaniu lub jeśli nie jest ono w stanie nadającym się do sprzedaży.

  Dlatego ważne jest, aby dobrze zapakować przedmiot w oryginalne opakowanie a następnie w kartonowe pudełko lub folię bąbelkową, jeśli chcesz zwrócić przedmiot.

  Na oryginalnym opakowaniu wolno stosować wyłącznie przezroczystą taśmę! Użycie innych rodzajów taśmy na może wpłynąć na wysokość zwrotu!

  Masz dodatkowe pytania?

  Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta pod adresem info@mistrzlamp.pl lub numerem telefonu +48 221 049 200 – chętnie pomożemy.