Verpan Lampy

Nieśmiertelna klasyka jest kreowana przez osobliwą mieszankę ponadczasowego, świeżego wyglądu z doskonałym wzornictwem i krawędzią, a także z niedefiniowalnymi cechami, które tylko niewielu ludzi potrafi stworzyć.
Verner Panton właśnie tego dokonał w dziedzinie oświetlenia, mebli i kilku fantastycznych ogólnych rozwiązań.
Verpan opiera się na głęboko zakorzenionej miłości Vernera Pantona do niesamowitych kreacji.

Verner Panton to jeden z prawdziwych buntowników i pionierów w projektowaniu oświetlenia i mebli, w której to branży stał się ikoną.

Solidne jak skała oddanie i wiara w jego wizje i pomysły, które dały wyrazisty i kreatywny język wzornictwa, zszokowały współczesne otoczenie i nadal zadziwiają ludzi nawet dzisiaj.
Fun 10 DM Lampa Wisząca - Verpan
RRP PLN 6 166,00
Na stanie teraz
Fun 1 TM Lampa Stołowa - Verpan
RRP PLN 5 192,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 119 produktów

Więcej o lampach od Verpan

- Verpan opiera się na szeroko pojętej i głęboko zakorzenionej miłości do fantastycznych kreacji Vernera Pantona.
- Projekt Verpana wnosi wartość do otaczającego nas świata wizualnego.

Wszystkie produkty Verpan wyróżniają się jako jedne z najbardziej eleganckich i zapadających w pamięć projektów Vernera Pantona. Verpan ma wyjątkową gamę produktów w zakresie projektowania oświetlenia, z których wszystkie przedstawia samego Vernera Pantona. Verner Panton jest jednym z prawdziwych buntowników i pionierów w projektowaniu oświetlenia oraz mebli, gdzie stał się ikoną.

Jednym z najbardziej znanych produktów Verpana jest Globen. Lampa wisząca Globen jest jedną z najpiękniejszych, z przezroczystą akrylową kulą, oryginalnie zaprojektowaną przez Vernera Pantona w 1969 roku. To prawdziwy klasyk, który ozdobi każdy dom. Globen jest dostępny ze szkła, akrylu i aluminium. Wewnątrz lampy znajduje się pięć odbłyśników pomalowanych na różne kolory, które tworzą przyjemny efekt świetlny w Twoim domu. Globen to idealna lampa do zawieszenia nad stołem jadalnym. To lampa, w której masz pewność wysokiej jakości i otrzymujesz certyfikat z numerem lampy.

Asortyment Verpan składa się z lamp wiszących, lamp stołowych, lamp podłogowych i kinkietów. Kolejnym z ich unikalnych lamp wiszących jest Spiral. Spiral to bardzo piękna lampa wisząca wyprodukowana z materiałów akrylowych oraz metalowych pierścieni. Spirale, które w wyjątkowy sposób wiszą w pięknej lampie, wprowadzają spokój w wciąż niespokojną piękną lampę. Seria Spiral składa się z lamp wiszących, które są dostępne w wersji z jedną, dwiema lub trzema spiralnymi lampami ustawionymi poziomo. Lampa dostępna w kolorach srebrnym, złotym oraz wielokolorowym. Lampa Spiral to kolejny wyrazisty element i prawdziwy klasyk z oryginalnych projektów Vernera Pantona.

Oprócz niewiarygodnie pięknych lamp wiszących, Verpan posiada również wyjątkowe lampy stołowe, które tworzą ciekawe linie. Lampa stołowa Wire to kultowa lampa, która została pierwotnie zaprojektowana w 1972 roku. Kształt przypomina żarówkę o miękkich i okrągłych kształtach, które wywołują poczucie spokoju, patrząc na nią. Na lampie Wire znajduje się plastikowy abażur w kolorach białym albo żółtym. Oprócz dwóch kolorów, ta lampa stołowa jest dostępna w dwóch rozmiarach, o średnicy 30 cm lub 40 cm. Sam szkielet lampy jest chromowany i cicho nawija się na plastikowy klosz, który osłania żarówkę, aby nie oślepiała.

Z niezachwianym oddaniem i wiarą w swoje wizje oraz idee, które dały wyraźny twórczy język projektowy, który zszokował współczesnych a w tym także otoczenie, który nadal zadziwia ludzi do dziś.

Przeczytaj więcej na stronie internetowej Verpan tutaj
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.