Pandul Lampy

Pandul ujrzał światło dzienne w 1982 roku i opiera się na ścisłej współpracy z profesorem Jørgenem Gammelgaardem w zakresie kolekcji TIP TOP oraz VIP.

Te serie lamp to sztandarowe przykłady klasycznych zalet duńskiego wzornictwa lamp w najlepszym wydaniu.

Zbiór lamp Pandul został później rozszerzony o prawa do pięknych i ekskluzywnych lamp architekta Hansa J. Wegnera, a także o hipnotyzujący komplet oświetlenia autorstwa Erika Magnussena, duńskiego projektanta, znanego na całym świecie.

Jako najnowszy dodatek do kolekcji, Pandul wprowadza teraz lampę BUBI Henninga Koppela.

Pandul jest teraz silniejszy niż kiedykolwiek dzięki palecie klasycznych, nowoczesnych lamp, charakteryzujących się niepowtarzalnym designem i wyjątkową jakością wykonania.

FILOZOFIA PANDUL
Zestaw konwencjonalnego, nowatorskiego oświetlenia Pandul zawiera wiele najlepszych projektów lamp na świecie - od wybranych naszych najlepszych architektów i projektantów.

Prawdziwą klasyką jest, że seria Pandul – oprócz wyjątkowych walorów wzorniczych – cechuje się ponadczasowym designem w taki sposób, że nie można z całą pewnością stwierdzić, czy lampa powstała trzy lata, czy trzy dekady temu.

Podobnie jak w przypadku bardzo dobrej muzyki, kapitalne projekty w kolekcji Pandula nie starzeją się.

Zobacz więcej na stronie Pandul tutaj
CableCup Mini Czarna - Pandul
RRP PLN 18,00
Na stanie teraz
Pokaż 17 z 17 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.