Frandsen Lampy

Frandsen Ligting A/S projektuje i produkuje lampy od 1968 roku. Przez lata zdobył mnóstwo doświadczenia i wiedzy o całym łańcuchu produkcyjnym dla każdej ze swoich lamp.

Jasna wizja Frandsena przejawia się w asortymencie produktów firmy, a także w relacjach z klientami: „Frandsen Lighting A/S opracowuje i sprzedaje designerskie produkty oświetleniowe dla ludzi, którzy wierzą, że dobry gust jest ważniejszy niż niskie ceny”.

Przedsiębiorstwo komponuje lampy ze świetnych materiałów, aby wszystko w jego kolekcji sygnalizowało jakość i wysokie wyczucie smaku.
Butterfly Lampa Wisząca Red - Frandsen
RRP PLN 1 296,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 224 produktów

Więcej informacji o lampach Frandsen

Frandsen to duńska super marka, która od wielu lat projektuje i produkuje wysokiej jakości lampy. Ich ogromne doświadczenie i wiedza w branży jest gwarancją wysokiej jakości oraz standardu produktów. Skupiają się na projektowaniu i rozwoju produktów a także z biegiem czasu projektowali jedną klasyczną lampę po drugiej.

Znani są z posiadania dobrej jakości lamp, ale przy zachowaniu rozsądnej ceny. Estetyka i funkcjonalność wznoszą się wysoko ponad przeciętność oraz pomagają stworzyć ramy dla domu. Każda lampa Frandsen może dodać do domu coś wyjątkowego i osobistego.

Frandsen produkuje dziś jedne z najlepiej sprzedających się lamp ściennych, stołowych i podłogowych, ma bogaty wybór z wieloma kolorami oraz unikalnymi akcentami. Jednym z klasyków lamp, które zaprojektowali i wyprodukowali, jest Ball, lampa wisząca, która jest nowoczesną i klasyczną lampą. Lampa jest dostępna jako prosta, ale także wyjątkowa i pełna przygód na styl żyrandola. Ponadto lampa Ball jest dostępna jako kinkiet i lampa wisząca. Lampy są dostępne we wszystkich kolorach, od mosiądzu, złota, czerni, fioletu, matowej zieleni i wielu innych ekscytujących kolorach – każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje ich malowanie kloszy, ponieważ jest ostre jak brzytwa, co ma ogromne znaczenie, gdy trzeba zainwestować w nową lampę i chce się mieć porządek. Lampy Ball mają w sobie prostotę, której wielu szuka, a jednocześnie emanują niesamowitym spokojem we wnętrzu, jednocześnie z odrobiną ostrości. Okrągły design jest klasyczny i dobrze komponuje się ze światłem w lampie, które jest ładnym, średniookrągłym światłem, dzięki ładnemu okrągłemu metalowemu kloszowi.

Jak już wspominaliśmy – Frandsen ma zarówno wyjątkowe lampy ścienne, stołowe i podłogowe – na podłogę mamy lampę Classic Frandsen, która ma ponadczasowy design, szybko i idealnie dopasuje się do każdego domu. Klasyczny wygląd sprawia, że ​​lampa nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze znajdziesz dla niej miejsce w swoim domu. Ta lampa jest również dostępna w kilku różnych kolorach i wariantach.

Jedną z ich bardziej wyjątkowych lamp, które ma Frandsen, jest lampa podłogowa Splitt, która jest bardzo ładną trójnożną lampą podłogową z ładnym dużym abażurem z tkaniny. Lampa może być używana do zabawy wystrojem i tworzenia nowych wyrazów.

Frandsen ma do zaoferowania wiele pięknych lamp, zaprojektował i opracował wiele pięknych lamp wiszących w unikalnych kolorach oraz kształtach, które pomagają stworzyć małe świecące akcenty dla Twojego domu.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.