Norm Architects

Norm Architects zostało założone przez Jonasa Bjerrre-Poulsena i Kaspera Rønna w Kopenhadze w 2008 roku. Norm Architects jest domem dla grupy kreatywnych projektantów i architektów, którzy łączą kunszt i materiały z pięknem, historią i ponadczasową prostotą. Interdyscyplinarne studio skupia się na architekturze, designie wnętrz i fotografii, nie mówiąc już o brandingu i kierunku artystycznym. Ich projekty obejmują ponad 10 krajów i zajmują się wszystkim, od architektury po konstruowanie produktów.

W pracowni ściśle współpracują z teksturami, materiałami oraz postrzeganiem architektury i designu. Ich koncepcje są tworzone po to, by można je było nie tylko oglądać okiem, ale także poczuć pozostałymi zmysłami. W ich pracach szczególnie widoczne są skandynawskie zasady projektowania, które łączą ponadczasową estetykę i naturalne materiały z ekskluzywnością i prostotą.
Ribbon Basket Black - Audo Copenhagen
RRP PLN 1 296,00
Na stanie teraz
Ribbon Basket Ivory - Audo Copenhagen
RRP PLN 1 296,00
Na stanie teraz
Towel Bar White - Audo Copenhagen
RRP PLN 669,00
Na stanie teraz
Hashira Lampa Wisząca Ø18 Raw - Audo Copenhagen
RRP PLN 1 640,00
Znowu w magazynie 26-07-2024
Hashira Lampa Podłogowa Ø30 Raw - Audo Copenhagen
RRP PLN 3 850,00
Znowu w magazynie 31-07-2024
Hashira Lampa Stołowa Ø18 Raw - Audo Copenhagen
RRP PLN 2 100,00
Znowu w magazynie 23-08-2024
Hashira Lampa Wisząca Large - Audo Copenhagen
RRP PLN 3 699,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Hashira High Lampa Podłogowa Raw - Audo Copenhagen
RRP PLN 3 850,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Hashira Portable Lampa Stołowa Raw - Audo Copenhagen
RRP PLN 840,00
Znowu w magazynie 31-07-2024
Plinth Shelf Brown Grey Kendzo Marble - Audo Copenhagen
RRP PLN 2 010,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Pokaż 28 z 28 produktów
Nazwa Norm Architects odzwierciedla koncentrację pracowni na poszukiwaniu inspiracji w normach i tradycjach architektonicznych i projektowych. Marka od samego początku była obsypywana prestiżowymi nagrodami, takimi jak Red Dot, IF Design Award, Design Plus Award i Good Design Award.

Norm Architects dla Audo Copenhagen


W ramach stałej współpracy z Audo Copenhagen designerzy z Norm Architects pomagają rozwijać markę i jej asortyment. Studio i Audo Copenhagen znajdują wspólną płaszczyznę w prostocie i kreatywności, która jest w dużej mierze motywowana umysłem i ciałem. Razem odkrywają pomysły, które nie tylko dążą do perfekcji estetycznej, ale także świetnie do siebie pasują: minimalizm z miękką stroną, architektura z pobudzającym do myślenia szczegółem i tkanina o zmysłowej jakości.

Znajdź tutaj wybór projektów Norm Architects dla Audo Copenhagen

Norm Architects dla &tradition

Zainspirowani naturą i podróżami po świecie, projektanci Norm Architects stworzyli również kompozycje dla duńskiej marki &tradition. Mass Light NA6 jest inspirowany różnymi latarniami ulicznymi w Paryżu, Barcelonie i Nowym Jorku. Podstawowe elementy lampy ulicznej — wyrazista żeliwna góra i półprzezroczysta szklana kula — zostały przełożone na projekt lampy. Kształt, dotyk i materiał łączą się, aby nadać oświetleniu wyjątkowy wyraz. Oprócz tego, że jest idealnym dodatkiem do linii &tradition, jest też znakomitym przykładem zdolności Norma do łączenia materiału z kunsztem i ponadczasową prostotą.

Znajdź tutaj zestaw projektów Norm Architects dla &tradition
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.