Piffany Copenhagen Lampy

Piffany Copenhagen to duńska firma projektowa, której celem jest pomaganie swoim klientom w odkrywaniu zabawnych i wyjątkowych produktów. Specjalizuje się w rzeczach, których nie można zobaczyć wszędzie i które mają zwariowany charakter lub nietuzinkową cechę.

Misją marki Piffany Copenhagen jest wniesienie indywidualności do Twojego domu, co widać w dużej mierze we wszystkich produktach, zarówno lampach, jak i akcesoriach. Zabawa materiałami i kształtami sprawia, że kompozycje od Piffany są całkowicie niepowtarzalne.

Mr. Wattson to najnowszy dodatek do surrealistycznego wszechświata Piffany Copenhagen, a ten pocieszny mały kuzyn marki może zmieścić się w domu wszędzie tam, gdzie sądzisz, że brakuje osobliwego dodatku, który stworzy przytulność i charakter. Mr. Wattson jest dostępny w 7 różnych kolorach.

Znajdź poniżej produkty Piffany Copenhagen.
Pokaż 33 z 33 produktów

Lampa wisząca Piffany

Piffany Copenhagen jest najbardziej znany ze swojej lampy stołowej Mr. WattsonLampa wisząca Wattson to inny rodzaj lampy, która dzięki skierowanemu w dół światłu doskonale pasuje do każdego stołu.Lampy wiszące to tylko jeden z przykładów unikalnych projektów duńskiej firmy projektowej. Dążąc do równowagi między praktycznością a minimalną elegancją, każdy produkt ma swój własny cel i osobowość. Jednocześnie Piffany Copenhagen opowiada się za zrównoważoną produkcją, wysoką jakością oraz niskim wpływem na środowisko.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.