Lampy Sufitowe

Lampy sufitowe i wiszące mogą wyglądać podobnie. Należy jednak pamiętać, że wiszące - zwisają z sufitu na „sznurku”, pręciku lub tym podobnym, w przypadku gdy lampa sufitowa jest montowana bezpośrednio na suficie, na „nóżce”, uchwycie lub w oprawie. Lampy sufitowe są często wykonane tak, aby można je było stosować również na ścianie, co zapewnia ekscytujące możliwości interakcji między dwiema powierzchniami podczas dekoracji.

Wszystkie lampy sufitowe są dostarczane z żarówkami w zestawie oraz przy zamówieniu powyżej 499,- otrzymujesz od nas darmową wysyłkę! Tutaj znajdziesz lampy sufitowe od Pandul, CPH Lighting i Le Klint wraz z włoskim Flos, Foscarini, Artemide Luceplan, Kartell i wielu innych. Tu u nas też mamy uznanych projektantów jak m. in. Arne Jacobsen, Philippe Starck, Achille Castiglioni, Jasper Morrison, Rodolfo Dordoni i wielu, wielu innych! Powodzenia w poszukiwaniu swojej wymarzonej lampy !
Tanju Lampa Sufitowa Ø30 Wood/White - Lindby
RRP PLN 444,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pokaż 36 z 2513 produktów
Lampa wisząca jest często używana do oświetlania obszaru lub tworzenia pięknej „przestrzeni” w pomieszczeniu, podczas gdy lampa sufitowa zapewnia oświetlenie dla całego pokoju. Tradycyjny plafon to efektowne i dyskretne rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Jeśli szukasz lampy sufitowej, która wniesie do pomieszczenia coś ekstra: styl, elegancję, a może artystyczną ekspresję, to spokojnie ją tu znajdziesz. Mamy także w asortymencie lampę sufitową punktową, gdzie masz możliwość skupienia światła w wybranym przez siebie kierunku.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.