Inspirujące zdjęcia lamp wiszących od naszych klientówZNAJDŹ INSPIRACJĘ NA KOLEJNĄ LAMPE WISZĄCĄ

Tutaj znajdziesz inspirację dla swojej kolejnej lampy. Niezależnie od tego, czy szukasz lampy wiszącej, która zapewni funkcjonalne oświetlenie nad stołem jadalnym lub wyspą kuchenną, nastrojowego oświetlenia narożnika sofy czy
lampy, która poprostu da przyjemne oświetlenie pomieszczenia.

<hr><font size="+2">VP1 Lampy wiszące w kuchni</font>


VP1 Lampy wiszące w kuchni

Trine wybrała Flowerpot VP1 firmy &tradition jako oświetlenie nad jej blatem kuchennym. Lampa naprawdę pięknie prezentuje się tutaj – niezależnie od tego, czy wisi sama, w parach, czy może kilka w rzędzie. Dzięki temu można jej używać zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach roboczych – więc jest w stanie zapewnić doskonałe oświetlenie zarówno na większych, jak i mniejszych blatach kuchennych. Popularna lampa dostępna jest już dziś w różnych rozmiarach i szerokiej gamie pięknych kolorów. Biała VP1 nadaje elegancki i stylowy wygląd skandynawskiemu dekorowi Trine.

Znajdź Twoją ulubioną lampę wiszącą Flowerpot tutaj

Zdjęcia są pobrane z profilu na Instagramie od uprzejmej klientki @homehappydk
<hr><font size="+2">Tom Dixon w jadalni </font>


Tom Dixon w jadalni

Jannie wybrała czarną lampę wisząca Etch od Toma Dixona jako lampę stołową do jadalni w swoim salonie. Wybór padł właśnie na tą, ponieważ lampa dopełnia minimalistyczny, nordycki styl, który można dziś zobaczyć w wielu domach. Lampa wisząca Etch znana jest z pięknego światła, a zwłaszcza dlatego, że rzuca bardzo piękne cienie do pomieszczenia. Często otrzymujemy pytania o to, czy lampa nadaje się na lampę stołową, ponieważ świeci we wszystkich kierunkach, ale w zależności od tego jaką żarówkę użyjesz, można uzyskać światło w wybranym kierunku, a w tym przypadku byłoby to oczywiste, aby mieć taką, który rzuca światło na stół. Lampa wisząca Etch również wygląda naprawdę ładnie, nad stolikiem kawowym lub w kąciku np. w rogu sofy, a wiele osób używa jej również w przedpokoju i sypialni.

Lampa wisząca dostępna jest w wersji - mosiądz, miedź i stal, a także w kilku rozmiarach. Zobacz całą serię  tutaj.

Zdjęcia są pobrane z profilu na Instagramie od uprzejmej klientki @bytved
<hr><font size="+2">Popularne lampy z gęsich piórek Eos</font>


Popularne lampy z gęsich piórek Eos

Tine, która jest kolejną z naszych niesamowicie uroczych klientek, która zdecydowała się podzielić z nami swoimi zdjęciami - posiada popularną lampę wiszącą Eos w bieli od UMAGE, w swoim salonie. Wyjątkowa lampa wykonana jest z gęsich piór, co sprawia, że światło płynie miękko i przyjemnie z lampy, a nawet gdy nie jest włączona, wygląda jak dzieło sztuki.

Na zdjęciu również można zauważyć jeden z najbardziej znanych duńskich projektów – to kultowa lampa stołowa Flowerpot VP3 w matowej szarości. Lampa została zaprojektowana przez Vernera Pantona w 1969 roku i jest dziś bardzo popularna oraz super aktualna w nowoczesnym aranżacji wnętrz, gdzie nacisk kładziony jest na minimalistyczny design, przytulne oświetlenie i klasyki duńskiego designu.

Zdjęcia są pobrane z profilu na Instagramie od uprzejmej klientki @tinebagge
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ LAMP WISZĄCYCH TUTAJ