Fatboy Lampy

Holenderska marka projektantów tworzy kolorowe produkty do aranżacji wnętrz do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Firma jest najbardziej znana ze swoich kultowych puf-worków, stworzonych przez fińskiego twórcę Jukkę Setälä w 1998 roku. Holenderskie przedsiębiorstwo nabyło prawa do produkcji, rozszerzając swoje portfolio produktów o bogactwo innych rozwiązań wnętrzarskich, w tym lampy. Obecnie FATBOY jest znany nie tylko z puf! Przeglądaj przenośne i inne kolorowe lampy FATBOY poniżej.
Bolleke Lampa Wisząca Duo Pack Dark Ocean - Fatboy®
RRP PLN 805,00
Znowu w magazynie 02-06-2023
Bolleke Lampa Wisząca Duo Pack Taupe - Fatboy®
RRP PLN 805,00
Znowu w magazynie 02-06-2023
Jolly Trolley Dark Sage - Fatboy
RRP PLN 4 029,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Thierry Le Swinger Lamp Taupe - Fatboy®
RRP PLN 1 119,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Cooper Cappie Abażur Aapalm - Fatboy®
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Bolleke Lampa Wisząca Duo Pack Tangerine - Fatboy®
RRP PLN 805,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Jolly Trolley Light Grey - Fatboy
RRP PLN 4 029,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Pokaż 36 z 105 produktów
Marka znana jest również z użytkowych, wielobarwnych lamp, stworzonych z myślą o każdej potrzebie. Ich projekty lamp zrywają z codziennymi tradycjami i sprawiają, że rozwiązania oświetleniowe są o wiele bardziej interesujące. Poznaj pocieszne, nowoczesne lampy, które doskonale nadają się do użytku w domu, biurze a także ogrodzie.

Oprócz niezliczonych mebli ogrodowych, w tym puf, hamaków i koców, marka projektuje również oświetlenie zewnętrzne. Mnóstwo ich produktów jest połączeniem zarówno lamp wewnętrznych jak i zewnętrznych, a wiele z nich jest ładowanych za pomocą kabla, co eliminuje potrzebę korzystania z gniazdka po pełnym ich naładowaniu. Innymi słowy, możesz zabrać je ze sobą, gdziekolwiek jesteś — w tym do ogrodu.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.