Fatboy Lampy

Holenderska marka projektantów tworzy kolorowe produkty do aranżacji wnętrz do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Firma jest najbardziej znana ze swoich kultowych puf-worków, stworzonych przez fińskiego twórcę Jukkę Setälä w 1998 roku. Holenderskie przedsiębiorstwo nabyło prawa do produkcji, rozszerzając swoje portfolio produktów o bogactwo innych rozwiązań wnętrzarskich, w tym lampy. Obecnie FATBOY jest znany nie tylko z puf! Przeglądaj przenośne i inne kolorowe lampy FATBOY poniżej.
Jolly Trolley Light Grey - Fatboy
RRP PLN 4 357,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 77 produktów
Marka znana jest również z użytkowych, wielobarwnych lamp, stworzonych z myślą o każdej potrzebie. Ich projekty lamp zrywają z codziennymi tradycjami i sprawiają, że rozwiązania oświetleniowe są o wiele bardziej interesujące. Poznaj pocieszne, nowoczesne lampy, które doskonale nadają się do użytku w domu, biurze a także ogrodzie.

Oprócz niezliczonych mebli ogrodowych, w tym puf, hamaków i koców, marka projektuje również oświetlenie zewnętrzne. Mnóstwo ich produktów jest połączeniem zarówno lamp wewnętrznych jak i zewnętrznych, a wiele z nich jest ładowanych za pomocą kabla, co eliminuje potrzebę korzystania z gniazdka po pełnym ich naładowaniu. Innymi słowy, możesz zabrać je ze sobą, gdziekolwiek jesteś — w tym do ogrodu.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.