Mosiężne Lampy

Lampa z mosiądzu gwarantuje elegancję i ekskluzywność, które można osiągnąć tylko dzięki metalicznym złotym, żółtawym i czerwonawym odcieniom, z których słynie mosiądz. Mosiężna lampa ścienna lub wisząca prezentują się niesamowicie w kontraście z białym wystrojem, ale doskonale pasują również do ciemnej zieleni, błękitu i czerni.

Kolejnym oczywistym wyborem jest mosiężna lampa stołowa. Niewielka oprawa będzie jak rzeźba na biurku lub komodzie, a dzięki ciepłym i mocnym metalicznym odcieniom będzie mogła przełamać resztę wystroju. Poniżej znajdziesz całą naszą gamę lamp w kolorze mosiądzu w kategorii luksus w przystępnej cenie!
Elanova 10 Żyrandol Brass - Lindby
RRP PLN 1 349,00
Na stanie teraz
Emina Lampa Ścienna Gold - Lindby
RRP PLN 314,00
Na stanie teraz
Emna Lampa Wisząca Brass - Lindby
RRP PLN 299,00
Na stanie teraz
Gillion Lampa Sufitowa Gold - Lindby
RRP PLN 1 449,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 281 produktów

Złote Lampy

Złote lampy nadadzą Twojemu wystrojowi niezwykłej ekskluzywności, bez względu na to, gdzie je umieścisz. Zaledwie Jako mały krok w stosunku do znanego mosiądzu, a złoto prezentuje się szczególnie dobrze na lampach stołowych, które zdobią półki, parapety, biurka i komody. Mała rzeźba z pewnością wprowadzi do Twojego domu zaraźliwe poczucie ekscytacji i z pewnością stanie się centralnym elementem wystroju biura, salonu lub kuchni.

Niezależnie od tego, czy postawisz na mosiądz, złoto czy inny metaliczny odcień, jesteśmy absolutnie pewni, że otrzymasz piękny i niesamowicie elegancki obiekt świetlny, który rozsieje radość i będzie emanować przytulnością w całym pomieszczeniu, które ma szczęście stać się jego domem.

Mosiądz sam w sobie jest stopem powstałym z miedzi i cynku. W porównaniu z czystą miedzią jest twardszy i znacznie trwalszy. Miedź jest bardziej miękka niż mosiądz i lepiej rozprowadza ciepło - i oczywiście przewodzi elektryczność. Dlatego miedź doskonale nadaje się do misek i tym podobnych przedmiotów i jest powszechnie stosowana w garnkach i patelniach - podczas gdy mosiądz jest częściej używany do przedmiotów dekoracyjnych ze względu na często jaśniejszy kolor niż barwa miedzi.

Mosiądz jest również używany do rzeczy praktycznych - jest to słynny materiał, którego używamy do produkcji instrumentów mosiężnych - trąbki, fagoty i tuby - ale także do zamka błyskawicznego, zamków do drzwi i amunicji. Kolor może się różnić w zależności od ilości cynku użytego do wykonania stopu. Duża ilość cynku daje jaśniejszy odcień, podczas gdy stopy z większą ilością mosiądzu będą czerwonawe.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.