Inspirujące zdjęcia lampek dziecięcych od naszych klientówZNAJDŹ INSPIRACJE DLA NASTĘPNEJ LAMPY DZIECIĘCEJ TUTAJ

Przy urządzaniu pokoju dziecięcego ważne jest nie tylko postawienie na wygodę i funkcjonalność, ale także typ oświetlenia w pomieszczeniu. Kiedy pomieszczenie ma być wykorzystywane do zabawy, korzystne jest posiadanie „energetycznego” światła w całym pomieszczeniu, podczas gdy cieplejsze oświetlenie może być potrzebne, gdy nadejdzie ta chwila na relaks i sen. Zainspiruj się i znajdź swoją lampę do pokoju dziecięcego tutaj.

<hr><font size="+2">Przeurocze lampki Miffy od Mr. Maria</font>


Przeurocze lampki Miffy od Mr. Maria

Miffy stał się bardzo popularną lampką dziecięcą i już wprowadził się do wielu pokoi dziecięcych i, jak widać tutaj, znalazł swoje miejsce również w pokoju córki Katrine.

Miffy został zaprojektowany przez holenderskiego artystę Dicka Bruna, który opowiadał swojemu rocznemu synowi historie o małym króliku, którego widział na wakacjach w wiosce na północnym wybrzeżu, i tak właśnie narodził się Miffy. Jeśli znasz Miffy - to tak, po prostu można się zakochać w Miffy. Nawet jeśli nie znasz niesamowicie uroczego i popularnego królika z bestsellerowych holenderskich książek, nadal możesz spokojnie zaprosić go do swojego domu – i od razu poprawi Ci humor.

Słodki królik to wymarzona lampa do pokoju dziecięcego, ale jeśli wolisz niedźwiedzia polarnego Nanuka, lwa Lion czy misia Borysa, to jest do wyboru cała słodka rodzina. Panom od Mr. Maria naprawdę udało się wyprodukować lampy do pokoju dziecięcego, które spodobają się zarówno dorosłym, jak i samym dzieciom.

Zobacz cała serię tutaj.

Zdjęcie pobrane z Instagram- profilów @bohoome (z lewej) i @sageandgreige (z prawej strony)
<hr><font size="+2">Lampy dziecięce od Ferm Living</font>


Lampy dziecięce od Ferm Living

Ferm Living tworzy oświetlenie do pokoju dziecięcego, które nie tylko zapewnia funkcjonalne światło, ale także tworzy atmosferę przygody w pomieszczeniu. Szczególnie ich dekoracyjny kinkiet, o prostej sylwetce wyciętej z drewna, jest wielkim hitem w dziecięcych pokojach. Z tyłu lampy źródło światła oświetla ścianę i podkreśla motyw lampy. Prosty oraz klasyczny wygląd pasuje do każdego pomieszczenia i bez wątpienia będzie hitem wśród najmłodszych.

Nadaj wnętrzu osobisty charakter za pomocą różnych motywów; samochód, chmura lub zachwycające motywy zwierzęce. Atrakcyjna lampa ścienna zapewnia przyjemne światło, które tworzy przytulną atmosferę w kąciku zabaw lub jako lampka nocna.

Znajdź swojego faworyta wśród dziecięcych lamp od Ferm Living tutaj

Zdjęcie pobrane z Instagram- profilów @bohoome (z lewej) i @sageandgreige (z prawej strony)
<hr><font size="+2">Lampy z piór od Umage</font>


Lampy z piór od Umage

Dekoracyjna lampa piórkowa EOS od Umage to świetny wybór do każdego pomieszczenia. Podobnie jak znana lampa z papieru ryżowego, ta lampa też emituje równomierne rozproszone światło do otoczenia i zapewnia dobre oświetlenie pomieszczenia. Elegancki oraz lekki wygląd lampy pięknie prezentuje się zarówno w pokojach chłopięcych, jak i dziewczęcych - w kolorze niebieskim, różowym lub brązowym, gdzie dodaje osobowości oraz skandynawskiego charakteru dekorowi.

Zobacz lampy Eos w rozmaitych kolorach i rozmiarach tutaj

Zdjęcie pobrane z Instagram- profilów @miffyshaw (z lewej) i @suashome (z prawej strony)
ZOBACZ WIĘCEJ LAMP DZIECIĘCYCH TUTAJ