Buster+Punch Lampy

Firma Buster+Punch rozpoczęła swoją działalność jako warsztat motocyklowy we wschodnim Londynie. Stojący za nim Massimo Buster pracował jako architekt, ale nocami budował niestandardowe motocykle - wykonując każdą część od podstaw. Dało mu to doświadczenie techniczne i dbałość o szczegóły, które były szybko poszukiwane przez klientów do jego prac architektonicznych, więc założył Buster+Punch.

Brytyjska firma charakteryzuje się industrialnym wyglądem. Używają metali, skóry i szkła - i zamieniają każdą śrubę, złącze i nakrętkę w detal projektu. Poniżej znajdziesz ich lampy!
Hooked 6.0 Lampa Wisząca 2m Steel - Buster+Punch
RRP PLN 4 482,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Hooked 1.0 Lampa Wisząca 2m Steel - Buster+Punch
RRP PLN 1 347,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Hooked Lampa Ścienna Graphite /Steel - Buster+Punch
RRP PLN 1 463,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Hooked Lampa Ścienna Stone/Steel - Buster+Punch
RRP PLN 1 463,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Pokaż 36 z 110 produktów

Doświadcz ekskluzywnej elegancji dzięki Buster+Punch Światła

Witamy w naszej ekskluzywnej ofercie produktów Buster+Punch - świecie luksusu, innowacji i ponadczasowego wzornictwa. Buster+Punch to brytyjska ikona designu, znana z tworzenia unikalnych i przyciągających wzrok elementów wystroju wnętrz, które przekształcają dom w prawdziwą oazę stylu i wyrafinowania.

Oświetlenie Buster+PunchPoznaj naszą szeroką gamę opraw oświetleniowych Buster+Punch, w tym spektakularne lampy wiszące, kinkiety i lampy stołowe. Lampy te są tworzone z dbałością o szczegóły i łączą materiały takie jak stal, mosiądz i skóra, aby nadać Twoim przestrzeniom wyjątkową i sugestywną atmosferę.

Kunszt i jakośćW Buster+Punch cenią sobie jakość i rzemiosło. Każdy przedmiot jest starannie wykonany z dbałością o szczegóły i przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Wybierając Buster+Punch, wybierasz ponadczasową elegancję i trwałość.

Odmień swój dom dzięki Buster+Punch. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać odrobinę luksusu do swojego domu, czy szukasz idealnego prezentu dla ukochanej osoby, produkty Buster+Punch są najlepszym wyborem. Zamów swoją ekskluzywną lampę już dziś i daj się oczarować jej niezrównanemu pięknu i innowacyjności!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.