Witamy na Mistrzlamp.pl
Zebraliśmy tutaj najbardziej ekskluzywne lampy od najwyższej klasy projektantów i producentów.
Godziny otwarcia centrum obsługi klienta
Poniedziałek-Piątek: 8.30 - 16.00 Sobota-Niedziela: Nieczynne 
Informacje o firmie
Mistrzlamp.pl Birkmosevej 18 DK-6950 Ringkøbing Dania
Bank: BNP PARIBAS Account: 30 1600 1462 1746 1707 4000 0001 IBAN: PL30 1600 1462 1746 1707 4000 0001 SWIFT/BIC: PPABPLPK NIP: DK-24210081
Poznaj nasz Zespół
W Mistrzlamp mamy zgrany zespół pracowników, którzy zawsze są gotowi do pomocy.
Jakość i design
Na pierwszym miejscu stawiamy design i jakość, a nasza zachwycająca oferta jest starannie dobierana. Oznacza to, że u nas znajdziesz lampy, które spełnią Twoje wymagania, niezależnie od tego, czy lubisz styl klasyczny, nowoczesny czy eksperymentalny. Znajdziesz ponadczasowe lampy, które Cię sprowokują, zainspirują lub poruszą - lampy, które mogą towarzyszyć Ci do końca życia.
Doświadczenie
Ponieważ uważamy, że kupno designerskiej lampy powinno być doświadczeniem, będziesz mógł/-a poczytać o historii zarówno oświetlenia, jak i jego twórców. Chcemy, abyś poznał/-a lampę i jej dzieje, dzięki czemu zakupisz wyjątkowy przedmiot, a nie tylko źródło światła. Znajdziesz tu również szczegółowe opisy i informacje techniczne o wszystkich naszych lampach, a także wiele informacji o różnych projektantach i producentach.
Poznaj nas w mediach społecznościowych
Na bieżąco informujemy o najnowszych trendach i nowościach w oświetleniu. Śledź nas w mediach społecznościowych, gdzie również masz okazję brać udział w konkursach i mieć na oku dobre oferty i promocje. Zainspiruj się także nastrojowymi obrazami z oświetleniem całego domu.
Przeczytaj więcej tutaj
Tradycja i umiejętności
Nasza firma macierzysta, Wiese A/S, została założona w 1927 roku w Ringkøbing w Danii, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba i salon wystawowy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że za każdą sprzedażą stoi specjalista od oświetlenia.
Możliwość zakupów o każdej porze dnia - tanio
W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę designerskich lamp w atrakcyjnych cenach – sklep internetowy, który możesz swobodnie przeglądać w zaciszu własnego domu i w którym możesz zamówić oświetlenie i inne akcesoria z bezpłatną dostawą do domu, przy zakupie za ponad 649 PLN.
Nowości
Szczycimy się oferowaniem naszym klientom najnowszych produktów dostępnych wszędzie oraz nowości i inspiracji ze świata designerskiego oświetlenia. Stale aktualizujemy obszar Aktualności na naszej stronie internetowej, dzięki czemu możesz być na bieżąco.
Trustpilot
Obejrzyj wiele pozytywnych doświadczeń i recenzji naszych klientów na portalu Trustpilot.
Wiele miejsc na świecie


PONAD 16 000 PRODUKTÓW

26 KRAJÓW W TYM .COM

PONAD 70 PRACOWNIKÓW

PONAD 100 NAJLEPSZYCH MAREK
Mistrzlamp nieustannie chce się rozwijać w dążeniu do bycia liderem na rynku lamp designerskich.
Podstawowe wartości Mistrzlamp
  • Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o jakość i dobrą obsługę
  • Jesteśmy zorientowani na klienta i wyniki
  • Jesteśmy pomocni
  • Zawsze jesteśmy gotowi zapewnić dodatkowe usługi naszym klientom
  • Jesteśmy bardzo zaangażowani i zmotywowani
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące lamp, źródeł światła, oświetlenia ogólnie lub czegokolwiek innego. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zarówno przed, w trakcie jak i po zakupie u nas.Telefon: +48 221 049 200Mail: info@mistrzlamp.pl
W Mistrzlamp dbamy o środowisko! Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ponownie używać kartonu i unikać plastiku w naszych przesyłkach, gdy tylko jest to możliwe. Wszystkie kartony otrzymywane przez nasz magazyn są rozdrabniane i wykorzystywane jako wypełnienie w wysyłanych przez nas paczkach, co ułatwia naszym klientom utylizację opakowań w sposób przyjazny dla środowiska.