Inspirujące zdjęcia lamp stołowych od naszych klientówZNAJDŹ INSPIRACJE DO KOLEJNEJ LAMPY STOŁOWEJ TUTAJ

Szukasz inspiracji dla swojej następnej lampy stołowej? Na tej stronie znajdziesz zdjęcia, które zostały zrobione w środowisku domowym, a nie w studio. Robią je klienci, którzy zdecydowali się udostępnić zdjęcia nowo zakupionych lamp, które pięknie prezentują się w ich własnych domach.<hr><font size="+2">Triny Follow Me</font>


Triny Follow Me

Małą przenośną lampę stołową Follow Me można znaleźć w wielu domach. Jak widać u Trine, idealnie pasuje do jej mieszkania, które emanuje nowoczesnym minimalizmem i urokiem. Matowy biały klosz z poliwęglanu jest montowany tak, aby można go było przechylać i w ten sposób zapewniać oświetlenie w wybranym przez Ciebie kierunku. Sam uchwyt jest w kolorze dębu, co dobrze i pięknie komponuje się z chłodnym białym kloszem oraz eleganckim mosiężnym włącznikiem. Follow Me to lekka i stylowa lampa stołowa o wielu zastosowaniach ze względu na dużą funkcjonalność. Minimalistyczny oraz stylowy Follow Me jest szalenie popularny, ponieważ może być używany na wiele sposobów. Zabierz ją ze sobą na plażę, na taras, na kemping lub użyj jej wewnątrz jako lampki nocnej, na kredensie lub jako element wyposażenia wnętrza, dzięki czemu stanie się częścią kompletnego wystroju wnętrza, jak tutaj w Trine.

Wbudowany akumulator można łatwo ładować wtyczką USB, za pomocą dołączonego kabla lub konwertera na 230V. Bateria wystarcza na pięć godzin pracy przy max. oświetleniu, ale przy obniżeniu do przytulnego poziomu światła może trwać nawet do 20 godzin. Follow Me ma wbudowaną diodę LED, co oznacza, że można ją przyciemnić, aby zwiększyć przytulność lub po prostu, jeśli chcesz zaoszczędzić energię aby bateria działała dłużej. Zdjęcia pochodzą od naszej klientki na Instagramie Trine Schmidt.
Zobacz więcej pięknych i inspirujących zdjęć na wyposażenie domu na jej profilu @homehappydk.
<hr><font size="+2">Inspiracja prosto z Norwegii</font>


Inspiracja prosto z Norwegii

Lena z Norwegii to kolejna klientka, która podzieliła się z nami wieloma pięknymi inspirującymi zdjęciami na Instagramie. Jedno z nich pochodzi z salonu, do którego wybrała lampę stołową Milk z czarnymi nóżkami do jej kredensu. Popularna lampa, której inspiracją był mały stołek „do dojenia” i od właśnie od tego wziął tą nazwę, duński projektant Kasper Rønn & Jonas Bjerre-Poulsen, znany również jako Norm Arkitects. Lena ma naprawdę piękny i kompletny czarno-biały styl oraz inspiruje wiele osób na Instagramie.

Zobacz więcej cudownych i inspirujących zdjęć na wyposażenie domu na jej Instagram- profilu @lenaskru.  
<hr><font size="+2">Milk jest również popularny w Danii</font>


Milk jest również popularny w Danii

Mamy sklepy internetowe we wszystkich krajach skandynawskich i dlatego możemy śledzić to, co jest popularne w różnych krajach, ale często widzimy, że to, co jest popularne w Danii, jest również popularne w Norwegii i Szwecji. Weź m.in. ten lampę stołową Milk. Super urocza lampa jest modna w całej Skandynawii i na pewno na dłużej zostanie z nami.

Prosta lampa inspirowana jest starą nordycką tradycją, gdzie wiele zrobiono, by połączyć drewno oraz szkło. Lampa stała się niezwykle popularna i doskonale wpisuje się dziś w modny obecnie nowy, skandynawski czarno-biały trend. Klosz jest z dmuchanego szkła, a nóżki dostępne są w kilku wariantach, więc w zależności od stylu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdjęcie pobrane od naszej klientki z profilu na Instagramie @homehappydk.
<hr><font size="+2">Kristiny Flowerpot w Soft Green</font>


Kristiny Flowerpot w Soft Green

Podobnie jak Mistrzlamp.pl, Kristina jest naprawdę zadowolona z lampy stołowej Flowerpot. Ma ją w wersji, którą my też bardzo lubimy! Odcień zieleni jest starannie dobrany przez Mistrzlamp.pl w oparciu o ówczesne trendy, gdzie dużą rolę odgrywają delikatne odcienie barw natury. Razem z &tradition ta lampa Flowerpot produkowana w kolorze Soft Green jako lampa stołowa i lampa wisząca, sprzedawana wyłącznie na Mistrzlamp.pl.

Lampa została pierwotnie zaprojektowana przez renomowanego Vernera Pantona w 1969 roku, a dziś osiągnęła status klasyka designu. Charakterystyczny klosz składa się z dwóch półkul, które zapewniają przyjemne, nie oślepiające światło. Idealne jako przytulne oświetlenie na komodzie, stoliku nocnym lub na parapecie.

Można zobaczyć więcej lamp stołowych Flowerpot klikając tutaj
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ LAMP STOŁOWYCH TUTAJ