Srebrne Lampy

Dzięki srebrnemu oświetleniu masz gwarancję elegancji, wdzięku i estetyki z górnej półki. Błyszczący metal może urozmaicić każdą lampę wiszącą, sufitową, podłogową, ścienną i stołową i nie tylko świeci w pomieszczeniu, ale także odbija swoje otoczenie.

Odkryj nasz luksus w przystępnej cenie wśród lamp ze srebrnym wykończeniem, kategorię, w której znajdziesz piękne, błyszczące lampy, o jakich tylko marzysz. Dzięki modelowi w kolorze srebrnym zyskujesz ekskluzywny wyraz, który pięknie współgra w szczególności ze stylem nordyckim. Jeśli w Twoim wystroju brakuje elegancji, wypróbuj na przykład srebrną lampę stołową na biurko - małe źródło światła nada pomieszczeniu wspaniały wyraz i z pewnością zachwyci zarówno gości, jak i Ciebie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze srebrne lampy
Stoika Lampa Podłogowa Black/Alu/Brown - Lucande
RRP PLN 1 829,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Pira Wentylator Sufitowy Ø127 Silver - Arcchio
RRP PLN 2 208,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Enja Lampa Ogrodowa Steel - Lindby
RRP PLN 378,00
Na stanie teraz
Kati Lampa Sufitowa Alu/White - Lindby
RRP PLN 1 169,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Mairin Lampa Sufitowa Nickel - Lindby
RRP PLN 1 135,00
Na stanie teraz
Brama Lampa Wisząca Nickel/White - Lucande
RRP PLN 1 625,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Zuzana Round Lampa Ścienna Alu - Arcchio
RRP PLN 315,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Auron Lampa Podłogowa Nickel/White - Lindby
RRP PLN 1 324,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Sebatin Lampa Sufitowa Ø50 Cream/White/Nickel - Lindby
RRP PLN 820,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Zinia Lampa Podłogowa Nickel/Grey/Wood - Lindby
RRP PLN 1 009,00
Znowu w magazynie 14-04-2023
Iavo 2 Lampa Sufitowa Alu - Arcchio
RRP PLN 315,00
Na stanie teraz
Zayd LED Lampa Sufitowa Dim. Nickel - Lindby
RRP PLN 1 009,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Verio Lampa Sufitowa Smart Home Nickel - Lindby
RRP PLN 1 261,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Ezana Lampa Wisząca Nickel - Lucande
RRP PLN 1 577,00
Znowu w magazynie 29-06-2023
Myron Lampa Wisząca Alu - Lucande
RRP PLN 1 514,00
Na stanie teraz
Juljana Lampa Wisząca Opal/Nickel - Lucande
RRP PLN 1 072,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Tian Lampa Sufitowa 39x39 Alu/Clear - Lucande
RRP PLN 2 208,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Ibbe Lampa Sufitowa Smart Home Nickel - Lindby
RRP PLN 1 199,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Riley Lampa Sufitowa Alu - Lindby
RRP PLN 1 198,00
Na stanie teraz
Jarda Single Lampa Sufitowa Nickel - Lindby
RRP PLN 1 261,00
Znowu w magazynie 23-06-2023
Pokaż 36 z 247 produktów

Lampy Chromowane

Lampy chromowane to jedne z najbardziej eleganckich lamp, jakie możesz dodać do swojego wystroju. Błyszcząca powierzchnia, niezależnie od tego, czy jest z chromu, srebra lub innego połyskującego metalu, odbija pomieszczenie wokół niej i przyciąga na siebie spojrzenia. Jest niczym złodziej uwagi i mieszkając w Twoim domu, wnosi niewyobrażalny stopień elegancji, dobrego smaku oraz stylu.

W naszej serii luksus w przystępnej cenie znajdziesz lampy z całego świata o srebrzystym wyrazie. W samym dziale lamp sufitowych jest mnóstwo świetnych modeli.

W niedocenianej sekcji znajdują się na przykład lampy sufitowe Marlo i Solvie firmy Arcchio. Jak klasyczne plafony niezawodnie zwisają z sufitu i oświetlają resztę domu i wystrój wspaniałym światłem, nie przykuwając zbytniej uwagi. Kiedy jednak popatrzysz na te piękne lampy, stanie się jasne, że są to w rzeczywistości niezwykle eleganckie i oszałamiające produkty, które emanują ekskluzywnością w swojej srebrnej konstrukcji.
W ofercie lamp sufitowych można znaleźć również spoty Vince z Arcchio i Darima z Lindby. Ponownie, lampy w srebrnym kolorze przyjmują stosunkowo anonimowe podejście do światła i obniżają swoją własną elegancję, dzięki czemu zdobią bez przyciągania uwagi. Jednak lampa Darima jest nieco bardziej zawadiacka niż jej partner dzięki małym otworom powietrznym w abażurze, które emitują maleńkie promienie światła.

W całkowicie ekstrawaganckim i niemalże artystycznym kącie znajdziemy lampy sufitowe Esfera firmy Lindby oraz Ciaran i Enesa od Lucande. Wszystkie są niezwykle pięknymi modelami i podejmują walkę ze stereotypem, że lampy sufitowe są nudne. Enesa i Ciaran używają geometrycznych kształtów, które prawie owijają się wokół siebie, podczas gdy Esfera wykorzystuje piękne właściwości odblaskowe chromu, aby stworzyć duże błyszczące krople, które odbijają pomieszczenie i zwisają jak świeżo stopione spoiwo, uwięzione w czasie i miejscu.

W kolekcji świetnie prezentują się również lampy wiszące i podłogowe - i podobnie jak lampy sufitowe, również są małymi dziełami sztuki. Na przykład zupełnie wyjątkowa Somidia firmy Arcchio to ekscytujące i przemyślane połączenie lampy ulicznej z fluorescencyjną, które może ozdobić domowe biuro futurystycznym źródłem światła. W świecie lamp wiszących jest na przykład Marija z Lucande w eleganckim, minimalistycznym designie, która wisi z wdziękiem nad stołem jadalnym pozwalając, by jej metaliczne wykończenie i niepowtarzalny kształt mówiły same za siebie.

W kolekcji luksusu w przystępnej cenie dostępnych jest też wiele lamp ściennych koloru srebrnego i tutaj futurystyczna atmosfera naprawdę zajmuje centralne miejsce. zarówno Lucande, Arcchio, jak i Lindby produkują kinkiety w industrialnym i niemal rygorystycznym designie znane odpowiednio pod nazwami Lengo, Rick i Sirita.

Zobacz - jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj srebrną lampę dla siebie! Jeśli nie, możesz kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze srebrne lampy! < /a>