Oświetlenie Świąteczne

Boże Narodzenie to najprzyjemniejsze święto w roku i staramy się dopasować do niego naszą ofertę świątecznego oświetlenia.

Jeśli chcesz stworzyć idealną i przytulną świąteczną atmosferę, która pasuje do każdego domu, obejrzyj nasz asortyment tutaj.
Snowflake M - Le Klint
RRP PLN 1 231,00
Na stanie teraz
Kiki 5 Zewnętrzny Łańcuch Świetlny - Martinelli Luce
RRP PLN 4 384,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Snowflake S - Le Klint
RRP PLN 1 101,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Snowflake XS - Le Klint
RRP PLN 1 036,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 18 z 18 produktów

Oświetlenie świąteczne zewnętrzne

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia najprzyjemniejsza pora roku – po pierwsze ozdoby wycinane z papieru przez pociechy, po drugie - jemy pierożki i serniczek, pijemy grzane wino lub herbatkę z miodem, gdy wracamy zmarznięci z zimowego spaceru i zbieramy się z bliskimi przy wigilijnym stole, aby czerpać jak najwięcej świątecznej atmosfery radości. Dlatego bez względu na wszystko - konieczne jest posiadanie odpowiedniego oświetlenia, które przyczyni się do uzyskania pożądanej przytulności, ciepła i dobrego samopoczucia. Tutaj możesz między innymi poczuć magię i wybrać oświetlenie bożonarodzeniowe na zewnątrz oraz umieścić różne oświetlenie oraz łańcuchy świetlne na choinkach, wokół drzwi lub tam, gdzie Cię fantazja poniesie w dekoracji świątecznej zewnętrznej, aby przyjemna i domowa atmosfera promieniała również na zewnątrz.

Oświetlenie świąteczne w domu


Jeśli chcesz wzbogacić świąteczną aurę w domu, proponujemy cudne serce ze światłem od LE KLINT, które idealnie pasuje jako oświetlenie zawieszone np. w oknie dając piękny blask wewnątrz jak i na zewnątrz. Możesz także zamówić wysokiej jakości oświetlenie świąteczne z pięknymi łańcuchami świetlnymi od TIVOLI LIGHTS, które mogą być używane zarówno w domu jaki i na zewnątrz. W ten sposób Twoi goście są ciepło witani, zanim wejdą do środka, a zaś przechodniom przypomina się o zbliżającym się magicznym czasie. LE KLINT oferuje zarówno małe, jak i duże świąteczne serce ze światłem, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie taki rozmiar, który idealnie pasuje do Twojego świątecznego wystroju.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.