Szare lampy

Dzięki szarej lampie masz gwarancję czystości stylu i neutralności w wystroju, który może zachwycać i być jednocześnie subtelnym. Szary jest często uważany za nudny – zupełnie się z tym nie zgadzamy. Z szarą lampą wiszącą nad stołem kuchennym lub lampą podłogową w tym kolorze postawioną w rogu salonu, możesz uczynić swoje codzienne życie tak kolorowym, jak chcesz - a neutralność i bezstronność sprawi, że Twoja szara lampa zawsze będzie pasować do wystroju.

Tutaj znajdziesz naszą ofertę luksusu w przystępnej cenie, która jest dobrą kolekcją rozsądnych lamp w rozsądnej cenie. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie nasze szare lampy, kliknij tutaj!
Nadija Lampa Wisząca Grey - Lindby
RRP PLN 534,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 501 produktów

Szara Lampa Sufitowa

W swojej neutralności szary jest oczywistym wyborem dla praktycznej lampy sufitowej, która rzuci światło na resztę wystroju. Świetny, elegancki, a czasem futurystyczny wygląd szarej lampy doskonale komponuje się z funkcjonalnym, a czasem surowym stylem, który kojarzymy z dobrym oświetleniem sufitowym.

Szary idealnie pasuje do każdego domu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w bardzo białym, czy może kolorowym otoczeniu, szarość z pewnością dopełni wystrój i zwróci na siebie uwagę, uwydatniając wszystko co wokół niej. Szare lampy to mądra inwestycja, ponieważ nie tylko oświetlają Twój wystrój, ale także podkreślają jego elementy.

Dzięki szarej lampie masz również możliwość wybrać model, który doskonale pasuje do Twojej osobowości. Szarość to spektrum – od całkowicie jasnoszarego, który sygnalizuje lekkość i życie, po ciemnoszary, który daje spokój i dobre samopoczucie. W związku z powyższym oczywistym jest, że kolor ten jest używany w dekorze, a ponadto nigdy nie wychodzi z mody. Szare odcienie pasują do prawie wszystkich innych kolorów, w tym także do bieli i czerni, dzięki czemu można odmienić całe pomieszczenie bez konieczności zmiany szarej lampy.

Szary to rozsądny kolor, uważany za nowoczesny i odpowiedzialny, ale także spokojny i wygodny – dlatego jest fantastyczny i wygląda niesamowicie z innymi kolorami. Schludny i stylowy wyraz lampy w tej barwie stanowi przeciwieństwo z na przykład ciemnoniebieską ścianą lub jaskrawoczerwoną lampą, która wydaje się bardziej zabawna i zawadiacka – kontrast ten sprawia, że dwa elementy potrafią wzmocnić się nawzajem i uwydatnić zarówno elegancję, jak i zabawę.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.