Eos

Wyjątkowe lampy Eos od Umage wykonane są z gęsich piór, które zarówno nadają lampom fascynującego piękna, jak i ciepłego oraz nastrojowego światła. Funkcjonalny abażur może być używany jako lampa wisząca, stołowa lub podłogowa, łącząc go ze stojakiem lub zawieszeniem według uznania. Dodaj eleganckiego i wyrafinowanego akcentu do domu, dzięki lampie Eos nad stołem jadalnym, na stoliku nocnym lub jako przytulne oświetlenie w salonie.
Eos Lampa Wisząca Light Brown - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Eos Evia Medium Abażur - Umage
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Eos Lampa Wisząca White - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Eos Esther Medium Abażur - Umage
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Eos Abażur White - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Eos Lampa Stołowa Light Brown - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Eos Lampa Wisząca Grey - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Eos Lampa Podłogowa White - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Eos Abażur Medium Szary - Umage
Znowu w magazynie 11-04-2023
Eos Abażur Light Brown - Umage
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Eos Medium Abażur Red - Umage
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 36 z 46 produktów

Znajdź odpowiednią lampę Eos tak, aby pasowała do Twojego wystroju

Gdy zakochasz się w eleganckim i lekkim wyrazie Eos, masz szeroką gamę opcji, aby dostosować go do swojego wystroju wnętrza. Wybieraj spośród różnych kolorów – od neutralnej bieli, szarości lub brązu, po odważniejsze kolory; czerwony, niebieski lub jasnoróżowy. Oprócz różnych kolorów, abażur dostępny jest w 5 różnych rozmiarach:


Eos Lampa Micro: Ø22 cm, H16 cm (500 piór)

Eos Lampa Mini: Ø35 cm, H20 cm (900 piór)

Eos Lampa Medium: Ø45 cm, H30 cm (1.800 piór)

Eos Lampa Large: Ø65 cm, H40 cm (4.500 piór)

Eos Lampa X-Large: Ø75 cm, H 45 cm (6.000 piór)


Oprócz tradycyjnego okrągłego abażuru, lampa dostępna jest również w wersji Eos Evia, która ma kształt nawiązujący do naturalnego ula, a także w bardziej owalnej wersji; Eos Estera. Niezależnie od tego, który abażur Eos pasuje do Twojego domu, uzyskasz efektowne oświetlenie. Pióra zapewniają, że światło płynie miękko oraz rozkosznie przez abażur i wysyła nastrojowe światło w otoczenie. Dekoracyjny wyraz lampy nadaje pomieszczeniu artystycznego charakteru - zarówno gdy lampa jest włączona, jak i wyłączona.


Skompletuj lampę według własnych potrzeb, kupując stojak podłogowy, uchwyt na montaż lub zawieszenie wiszące. Umage posiada szeroką gamę rozwiązań, więc niezależnie od tego, czy chcesz mieć lampę stojącą, czy wiszącą – pojedynczą czy kilka razem. Zobacz stojaki i zawieszenia Umage


Lampy piórkowe Eos, z czystym sumieniem

Firma Umage jest zaangażowana w bycie liderem w zakresie odpowiedzialności za środowisko. W związku z tym dokładają dodatkowego wysiłku dla środowiska, między innymi współpracowali zarówno z organizacjami pozarządowymi, jak i One Tree Planted. Oznacza to, że za każdym razem, gdy produkują drewnianą lampę, sadzi się nowe drzewo.

Ponadto kładą ogromny nacisk na dobrostan zwierząt, więc możesz kupić lampę piórkową Eos z czystym sumieniem. Lampy produkowane są z pozostawionych po uboju gęsich piór, które w innym przypadku zostałyby użyte do wypełnienia poduszek lub wyrzucone. Przy każdym zakupie lampy Eos sporządzana jest pełna dokumentacja, że ​​wszystkie pióra pochodzą od martwych gęsi ubitych zgodnie z przepisami UE. Wszystkie pióra są również gotowane, suszone i poddawane obróbce, zanim staną się częścią pięknych lamp Eos.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.